Двері металеві серія «Економ».

Металеві двері серії «Економ» – це продукція бюджетного класу , двері в найбільш недорогий, спрощеній комплектації , в яких немає необхідності використовувати двері більш важкої серії як по товщині металу, так і по теплоізоляції.

У нас представлений широкий вибір покриття  вхідних дверей: молоткове покриття або порошкове, покриття лак, лак-тефлон і автоемаль.

Молоткове покриття дверей або порошкове відрізняється особливою надійністю і високим ступенем захисту від УФ-променів. В залежності від товщини листа металу, який використовується, порошкове  покриття може бути грубозернистим і дрібнозернистим. Саме через свої захисні якості молоткові покриття часто називають – антивандальним.
Покриття автоемаль використовується також при фарбуванні автомобілів і саме через високу стійкість до корозії і пошкоджень використовується для фарбування вхідних дверей. Крім того, данне покриття стійке до впливів зовнішнього середовища і температурних коливань, за такими дверима легко доглядати і вони підходять для монтажу на вулицю і мають глянцевий блиск. Покриття автоемаль може бути наступних кольорів: вишня, мідь,мідь і антік.

Основні характеристики металевих дверей:

Покриття — вуличне;

Типорозмір – 2050 мм. х 860 мм., 2050 мм.х 960 мм.;

Відкривання – ліве, праве;

Товщина полотна дверей – 40/50 мм.

Дизайн – полотно має штампований малюнок;

Заповнення полотна – картонні соти;

Товщина металу - 0,3 мм на полотні і 0,6 мм на коробці;

Коробка – суцільно-гнутий короб з подвійним притвором;

Товщина коробки – 70 мм;

Завіси – 3 шт., внутрішні, відкривання 120 градусів;

Комплектація:

Комплект ручка, вічко ,монтажні анкери.

Пристрій дверного полотна вхідних дверей:

Полотно дверей виготовлена з двох холоднокатаних сталевих листів по цільногнутій технології, розробленої фахівцями компанії.  Профіль дизайну наноситься шляхом штампа на прес-машинах. Всередині полотна розташований металевий каркас. Наповнення полотна виконано із спеціально обробленого матеріалу, який являє собою систему отворів у вигляді сот. По обидва боки дверне полотно наповнене поліуретановим клеєм, який додає двері чудову звуко-і теплоізоляцію.

По периметру полотна встановлений гумовий ущільнювач, який захищає приміщення від попадання вологи і шуму.

Пристрій дверного короба сталевих дверей.
Коробка і лиштва виготовлені з холоднокатаної стал. З прямокутної заготовки штампується цільна конструкція складного короба і лиштви.
У коробці розташовані внутрішні завіси нового покоління, виготовлені з легованої сталі товщиною 2,0 мм. Усі комплектуючі оброблені гальванічними матеріалами, які попереджають корозію металу.
Двері встановлюються в дверний отвір і кріпляться на анкерні болти.
Покриття поверхні вхідних дверей.
Двері мають наступні види покриттів:
Чотирьохшарове атмосферостійке покриття – грунтовка, фарбування + термообробка, фарбування з імітацією фактури дерева + термообробка, атмосферостійкий антикорозійний лак.
Порошкове і автоемаль металік - високоякісна фарба першого покриття для двошарового системи забарвлення (з “металевим” ефектом). За несприятливих екологічних умовах має гарну стійкість, а після нанесення на неї прозорого лаку створюється блискуче, стійке до атмосферних впливів, міцне лакове покриття.
Підбір та нанесення фарби на поверхню штампований ,виробляється на комп’ютері в спеціальних фарбувальних лініях.
Замок , ручка,вічко : замок циліндровий,3-х ригельний SAP Design, діаметр ригелів 18 мм. Ручка на планці. Вічко об’ємне, розширеного огляду 160 градусів.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/