Гаражні секційні ворота серії RSD01.

Гаражні ворота ТМ «DoorHan» серії RSD01 призначені для перекриття проємів шириною до 3000 мм і висотою до 2700 мм. Вони можуть бути встановлені в гаражних приміщеннях з притолокой від 100 мм і відстанями від краю отвору до бічної стіни – від 100 мм.

Ворота серії RSD-01 виробляються з низьким типом підйому. Панелі для воріт даної серії можуть бути виконані в різних варіантах колірних і фактурних рішень.

Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою спеціального механізму врівноваження, розташованого вертикально уздовж направляючих  ліворуч і праворуч від проєму. Він складається з пружинного механізму (пружини розтягування-стиснення), розрахованого на 10000 циклів відкривання / закривання і блочно-тросової системи урівноваження. Використання такого механізму балансування принципово відрізняє ворота серії RSD-01 від класичних секційних воріт з торсіонним механізмом.

По контуру воріт серії RSD-01 встановлюється морозостійкий ПВХ-ущільнювач, що перевершує за своїми властивостями існуючі аналоги (наприклад, ворота з імпортних комплектуючими не адаптовані до експлуатації в українських кліматичних умовах. Безпека експлуатації воріт забезпечується завдяки застосуванню в їх конструкції спеціальних систем – «пружина в пружині» та подвійного троса. Гаражні ворота серії RSD-01 легко монтуються протягом 2 годин.

Виготовлення: за індивідуальними розмірами замовника.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/