Двері міжкімнатні колекція «Зебрано» ТМ «Новий Стиль».

Двері «Аста» новинка 2015 року, відносяться до виду 3D дверей, які мають яскраво виражену об’ємну текстуру поверхні в стилі «Зебрано».

Це новий напрямок в модельному ряді дверей фабрики «Новий Стиль». Рельєфний дизайн доповнює гладка вставка з чорного, або білого сатинованого скла. У моделі «Аста» злилися воєдино вишуканість, мінімалізм і естетика. Таке поєднання прикрасить будь-який інтер’єр і задовольнить естетичні потреби найвибагливішого клієнта.

Двері з колекції «Зебрано» покриті ПВХ плівкою DELUXE, яка за своїми споживчими властивостями набагато довговічніша, ніж інші покриття. Вона не боїться вологи, стабільна під сонячним ультрафіолетовим випромінюванням, естетична і стійка до хімічних миючих засобів.
У виробництві даних полотен задіяно абсолютно нове і спеціально придбане для цього виду дверей обладнання. Виробничий персонал пройшов спеціальне навчання і ретельний відбір на предмет професійного відношення до своєї роботи і рівня кваліфікації. Привабливий естетичний вигляд і відчуття якості відразу звертають на себе увагу.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/