Москитні сітки.

Головною функцією, що виконують москітні сітки, є захист від комах при провітрюванні приміщень. Крім цього вони є своєрідним фільтром, створюючи серйозну перешкоду проникненню усередину пилу, пуху й листя. Сучасні москітні сітки поєднують у собі ефективність і простоту в експлуатації. Вони мають прекрасні харектеристики пропускання світла й термостійкості, тому що виготовлені з матеріалів, стійких до агресивних кліматичних впливів.

детальніше…

ВІКОННІ РУЧКИ (ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПОПИТУ!)

Віконні ручки – найважливіші елементи стилю й функціональності вікна. «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм клієнтам широкий вибір віконних ручок визнаних в цілому світі австрійського виробника фурнітури – компанії MACO і німецького виробника віконних і дверних ручок – компанії HOPPE, що дозволяє задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

dverni_ruchky_preview1
dverni_ruchky_preview2
ВІКОННІ РУЧКИ MACO

Віконні ручки МАСО HARMONY і МАСО RHAPSODY прекрасно виглядають як у сучасному архітектурному оточенні, так і на типових віконних конструкціях.

М’які обтічні контурні лінії ручок і гарні сегментні накладки нададуть будь-якому вікну досконалого вигляду. Ергономічний дизайн разом із продуманою палітрою кольорів, що підходять під найвишуканіші вимоги клієнтів, надають віконним ручкам МАС незаперечні переваги.

ПЕРЕВАГИ ВІКОННИХ РУЧОК MACO:

Ruchki Maco

Віконні ручки MACO сертифіковані відповідно до вимог DIN EN ISO 9001:2001, це означає, що всі вироби перебувають під постійним контролем якості. Всі віконні ручки MACO випробовуються відповідно до директив RAL.

Всі ручки MACO являють собою металевий стрижень, покритий 3 мм захисним шаром пластику. Спеціальний високоякісний пластик, що застосовується для виготовлення ручок MACO, забезпечує високу стійкість до зношування, еластичність ходу й тривалий термін роботи.

За результатами проведених випробувань, навіть після 20 000 циклів повороту, забезпечується надійна фіксація віконної ручки MACO у заданому положенні.

Стопорне кільце з металу, з додатковою обробленою гладкою поверхнею, забезпечує оптимальну фіксацію й легкий хід, а точне розвальцьовування дозволяє зберегти з’єднання між ручкою MACO і розеткою на десятки років.

MACO HARMONY

Виконання ручок MACO HARMONY можливо в 6 кольорових рішеннях: шампань, бронза світла, золото, титан, коричневий, срібло:

Harmony

Ручки колекції HARMONY мають прямокутні лінії й прекрасно вписуються в будь-які сучасні інтер’єри:

Harmony 1

Віконні ручки MACO HARMONY

Також, поряд зі стандартним виконанням, колекція HARMONY включає віконні ручки із ключем, використовувані в якості додаткового захисту від проникнення й від відкривання вікон дітьми (baby-stop).

Ручка з щілиною під ключ:

 • блокує зрушення фурнітури зовні
 • запобігає відкриттю вікна навіть при розбитому склі
 • абсолютно безпечна для дітей
 • рекомендується застосовувати для будь-якого рівня безпеки

Обертання віконної ручки блокується й розблокується за допомогою личинки із ключем. У такий спосіб забезпечується вищий ступінь захисту – шини механізмів у вікні зовні зрушити неможливо.

Ручки із ключем колекції HARMONY мають ті ж колірні рішення, як і стандартні ручки без ключа:

Harmony with key

Кольорові вирішення ручок MACO із ключем

Ще один різновид віконних ручок MACO HARMONY, що дозволяють забезпечити безпеку приміщення – ручки MACO із кнопкою. Вільний хід ручки забезпечується тільки при натиснутій кнопці. При цьому, при відпусканні ручки кнопка автоматично повертається у вихідне положення:

Maco knopka

Ручка MACO із кнопкою

MACO RHAPSODY

Вишукана лінія віконних ручок Rhapsody відповідає за формою й дизайном вимогам сучасного споживача. Ручки Rhapsody мають накладку овальної форми й 3 мм шар пластикового покриття. Можливий варіант виконання з декоративним кільцем розетки: розетка ручки закривається по колу декоративним кільцем. При цьому відсутні відмінності в кольорі між ручкою, кришкою й нижньою частиною розетки.

Rhapsody 1

Можливі кольори – білий, бронза, шампань, титан, срібло, хром, золото матове, золото глянцеве.

Rhapsody

ВІКОННІ РУЧКИ HOPPE

«Фабрика вікон та дверей» рада запропонувати своїм клієнтам віконні ручки HOPPE SECUSTIK. Механізм HOPPE SECUSTIK містить у собі внутрішній елемент, що миттєво спрацьовує при будь-яких зовнішніх впливах на вікно. При цьому відбувається надійне блокування вікна зсередини.

Система SECUSTIK зареєстрована торговою маркою й патентом. Віконні ручки SECUSTIK містять функціональний вузол для самоблокування -інтегрована базова безпека. Цей вузол запобігає несанкціонованим рухам віконної фурнітури зовні. Елемент зчеплення між ручкою й штифтом при цьому діє як “механічний діод”. Зчеплення дозволяє нормально користуватися ручкою зсередини, але блокує ручку у випадку спроби маніпулювання ручкою зовні через віконну фурнітуру.

У такий спосіб ручки SECUSTIK відповідають вимогам норми Ah RAL-RG607/13. При русі ручки SECUSTIK на 180 градусів від закритого до відкидного положення вікна внутрішній механізм ручки робить серію акустичних сигналів як чутне попередження для більшої безпеки на вікні.

Ручки HOPPE SECUSTIK пропонуються в 2-х кольорах – білий для стандартних вікон і коричневий для ламінованих:

Hoppe

НОВИНКА ВІД КОМПАНІЇ MACO! РУЧКИ-РЕТРО

«Фабрика вікон та дверей» представляє новинку від компанії MACO – віконні ручки-ретро. Дизайн ретро-ручек перегукується з дизайном звичних багатьом віконних ручок, встановлюваних в 70-х роках. Але, на відміну від свого прототипу, ретро-ручки MACO мають ергономічність і поліпшену кінематику. Ручка-ретро прекрасно впишеться в будь-який, навіть найсучасніший дизайн. Особливо вдало ручка-ретро буде поєднюватися з відкидно-поворотною фурнітурою MACO.

Petro

Ручка-ретро представлена в 3-х кольорах:

 • білий
 • коричневий
 • сріблий

Керування стулкою здійснюється, як і при використанні звичайної ручки, шляхом повороту ручки на 90 або 180 градусів. При цьому, за рахунок ергономічної форми ретро-ручки, для приведення стулки у відкинуте або відкрите положення, потрібно прикладати набагато менше зусиль.

Petro 1

РУЧКИ ДЛЯ ПОХИЛО-ЗСУВНИХ СИСТЕМ

В асортименті «Фабрики вікон та дверей» з’явилися нові ручки для портальних систем. Ручки мають подовжену форму й зручніші для використання в портальних системах, ніж стандартні ручки. Ручки для потральных систем доступні в наступних кольорових вирішеннях – біла, коричневий, темна бронза, срібло, титан, шампань.

SKB-Griffe

Ручка для похило-зсувних систем розрахована на стулки вагою до 150 кг. Завдяки подовженій формі ручки, стулки будь-яких портальних систем зрушуються й відкидаються набагато легше, ніж при використанні стандартної ручки.

ПОРІВНЯННЯ РУЧКИ ДЛЯ ПОРТАЛЬНИХ СИСТЕМ ЗІ СТАНДАРТНОЮ РУЧКОЮ

Roto

Ручки для порталу фіксуються в 3-х положеннях:

 • ручка повернена вертикально вниз – закриття
 • ручка повернена горизонтально вправо – зрушення
 • ручка повернена вертикально нагору – відкидання

SKB ruchka

РУЧКИ-ПЕЛЮСТКИ ДЛЯ БАЛКОННИХ ДВЕРЕЙ

На внутрішню сторону балконних дверей може бути встановлена будь-яка стандартна ручка із пропонованого «Фабрикою вікон та дверей» асортиментів. Однак зі зворотної сторони балконних дверей (з боку балкона) стандартна ручка втсановлена бути не може через маленьку відстань між фальцом стулки й центром установки ручки. Стандартним рішенням у цьому випадку є пластикова ручка-пелюсток, пропонована в 2-х кольорових вирішеннях – білому й коричневому:

ruchka-lepestok

Крім стандартних пластикових ручок-пелюстків «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм клієнтам НОВИНКУ від компанії MACO – більш міцні й ергономічні алюмінієві ручки-пелюстки серії BASE. Ручки-пелюстки пропонуються 3-х кольорів:

 • коричневий
 • білий
 • срібло

Ruchky MACO

НОВИНКА! ВУЗЬКІ РУЧКИ ДЛЯ БАЛКОННИХ ДВЕРЕЙ

«Фабрика вікон та дверей» представляє НОВИНКУ – вузькі ручки для балконних дверей. Спеціальна вузька ручка ставиться на зворотну сторону балконних дверей замість ручки-пелюстка. Завдяки своїй вигнутій формі ручка розташовується на вузькій відстані зі зворотної сторони балконних дверей і значно полегшує відкривання дверей з боку лоджії або балкона:

T16228

Вузька ручка пропонується в 2-х кольорових вирішеннях:

 • білий для стандартних вікон
 • коричневий для ламінованих вікон

ЗАХИСТ ВІКОН (ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПОПИТУ!)

детальніше…

ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

детальніше…

Металопластикові вікна ТМ «Epsilon».

plastykovi_vikna
Металопластикові вікна - принесуть у ваш дім світло і затишок. Стильний зовнішній вигляд і безліч колірних рішень ідеально впишуться в ваш інтер’єр, а високотехнологічні матеріали і іноваційні технології захистять ваше житло від шуму і допоможуть зберігти приємне тепло зимою  і прохолоду спекотним літом. великій вибір профіля , склопакетів і комплектуючих дозволить вам вибрати вікна своєї мрії.

детальніше…

Металопластикові двері ТМ «Epsilon».

plastykovi_dveri

Металопластикові двері від компанії «Фабрика вікон та дверей» виготовляються так, щоб точно відповідати побажанням клієнта і можуть бути будь-якої конфігурації і дизайну! Ми робимо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, та балконні двері, які прекрасно впишуться в інтер’єр і будуть радувати вас довгі роки.

Найважливіше для дверей – це вибір правильного і надійного профілю, який не розвалитися від постійного (найчастіше недбалого) використання. З цим відмінно впоралися технічні фахівці нашої компанії. Ми пропонуєм надзвичайно ефективну, міцну і зносостійку конструкцію, яка успішно пройшла всі випробування і вже довгий час доводить свою ефективність в тисячах будинків.

Склопакети для дверей підбирається відповідно по необхідності і місця монтажу. Це може бути стандартне однокамерне рішення, двокамерний варіант для підвищення звукоізоляціі. Склопакети з І-склом, відчутно підвищить рівень теплоізоляції за рахунок відбиття теплового випромінювання. Якщо потрібно, ми можемо встановити у двері «глуху» вставку (сендвіч), якщо вам не потрібна прозорість.

Оскільки пластикові двері повинні ідеально вписуватися в інтер’єр, наші дизайнери пропонують широкий асортимент ламінації, так що ви зможете підібрати собі відповідне колірне рішення. Додаткова пропозиція від наших дизайнерів шпроси. Шпроси вдало впишуться в загальний дизайн будь-яких дверей. Передбачено їх з’єднання під абсолютно різними кутами, також можливе створення геометричних фігур різної складності. Шпроси на дверях допускають вигин під заданим радіусом. Вони не зіпсують зовнішній вигляд ваших дверей.  Зі шпросами, ваші двері будуть мати елегантний і довершений вигляд.

Компанія «Фабрика вікон і дверей» пропонує:

детальніше…

Розсувна система ТМ «Epsilon».

Найбільш популярними системами для облаштування сучасних приватних будинків і квартир з індивідуальним дизайном є розсувні металопластикові системи Так як тільки такі системи дозволяють не обмежуватись стандартними розмірами, а дозволяють розширювати їх до дуже “значних”, і одночасно економити внутрішній простір. Компанія «Фабрика вікон та дверей» пропонує вам шановні клієнти , якісні розсувні системи вікон  і дверей ТМ «Epsilon». Особливо часто це стосується дверей, хоча розсувні системи стали популярними порівняно недавно. За короткий термін вони швидко стали модними, і, не в останню чергу, завдяки зручній функціональності, хоча стиль тут також відіграє важливу роль.

Розсувна система досить цікава і вказує на нестандартний підхід до справи. Монтаж легкий і не вимагає зусиль фахівця.

Профіль ТМ «Epsilon», з якого конструюються розсувні системи, екологічно чистий і нешкідливий для здоров’я. Також профіль має надміцні характеристики, що дає конструкції чудову статику.

«Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм  клієнтам паралельно-відкидну розсувну систему з фурнітурою від провідних компаній «Siegenia» і «Vorne».

Переваги використання розсувної системи з фурнітурою TM «Epsilon» ПОРС PSK 200Z (Німеччина):

 • захист від злому здійснюється за допомогою грибковидних цапф, розташованих по периметру стулки і працюючих з відповідними планками зі спеціальної сталі;
 • відкидання, зрушення і закриття можна здійснити без застосування особливих зусиль однією рукою, завдяки інтегрованому доводчику;
 • можливість автоматичного закриття стулки з використанням багатофункціональної ручки, яка служить “центром керування” розсувними дверима;
 • висота створки – 840-2360 мм, ширина – 670-1600 мм;
 • допустима вага створок до 200 кг.

Переваги використання розсувної системи з фурнітурою ТМ «Siegenia» PSK 160+ (Німеччина):

 • ширина проєму між паралельними створками 122 мм;
 • автоматичне застопорення при переміщенні створки по вертикалі;
 • можлива різна послідовність і вільний вибір відчинення (відкидання) та замикання стулки;
 • рибковидні цапфи на всіх кутових передачах;
 • базова безпека в стандартному виконанні;
 • маса створок PSK 160+ – 160 кг.

Переваги використання розсувної системи з фурнітурою ТМ «Vorne» (Турція):

 • прекрасна термо- і звукоізоляція;
 • надійність проти злому;
 • допустима висота створок від 450 до 2200 мм, ширина – від 540 до 1550 мм;
 • максимальна вага створки – 130 кг.

Більше світла, більше простору, більше свободи. Також гарний настрій, приємні враження, впевненість у собі. А ще буває, що у житті з’являються нові перспективи. І все це завдяки розсувним пвх конструкціям від компанії «Фабрика вікон і дверей».

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця