Дерев’яні дверні конструкції

Дерев’яні двері бувають як зовнішні, так і внутрішні, для житлових і суспільних будинків. Однак частіше вони використаються як внутрішні і міжкімнатні.

Дерев’яні двері звичайно бувають чотирьох типів: листяні, хвойних, комбінованих і зроблені зі штучних матеріалів. До першого типу відносяться двері з масиву бука, дуба, клена й цінної деревини.

Листяна деревина відрізняється від інших порід не тільки своєю природною унікальністю й красою, але й більше високою міцністю.

Другий тип: це двері з масиву сосни. Хвойна деревина м’яка, тому двері, виготовлені з неї, не рекомендується ставити в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Третій тип: двері з комбінованих матеріалів. Вони виготовляються з декількох частин: брусків масиву сосни, дерево-стружкової плити (ДСП), дрібнодисперсної фракції (ДДФ) і обклеюються шпоною коштовних порід дерева.

Четвертий тип: двері, виготовлені із ДСП, МДФ й інших древоподобных матеріалів. Коробка дерев’яних дверей не обов’язково повинна бути з масиву дерева. Вона також може бути й із ДСП або МДФ. У процесі експлуатації такі коробки менше піддані ризику зміни лінійних розмірів. Зовнішня обробка такої коробки виконується шпоною тієї ж деревини, що й полотно.

Дерев’яні віконні конструкції

Дерев’яні вікна ТМ «Модерн» – це стиль і якість, екологічна чистота та довговічність. Вони створять тепло і  затишок у домі, забезпечать комфорт і тишу, підкреслять ваш добробут та індивідуальність.

Ліцензії і сертифікати

 • imhotep_certificate
 • imhotep_iso
 • Сертифікат

Співробітництво

У компанії існує спеціальний відділ по роботі з дилерами й корпоративними клієнтами, що, з огляду на специфіку того або іншого потенційного дилера або корпоративного клієнта, надає індивідуальні взаємовигідні умови співробітництва. Мережа магазинів «Фабрика» не конкурує зі своїми дилерами, а робить їм інформаційну й рекламну підтримку. Ми будемо раді працювати з ініціативними й заповзятливими людьми, незалежно від ступеня розвитку компанії.

Для того, щоб з нами було зручно й цікаво працювати, ми пропонуємо нашим дилерам:

 • Широкий спектр випускає продукції
 • Спеціальні ціни
 • Надання безкоштовних зразків готової продукції
 • Безкоштовне навчання менеджерів з продажу
 • Безкоштовне навчання монтажних груп
 • Гнучкі схеми оплати
 • Інформаційну й технічну підтримку
 • Надання рекламної продукції
 • Виконання проектно-монтажних робіт

Для того щоб отримати доступ до сторінки “Матеріали для завантаження” необхідно зареєстуватись на сайті ( ВХІД в лівому куті сайту). Код запрошення можна дізнатись в наших менеджерів.скачати

Вакансії


В нашій компанії зараз відкриті наступні вакансії:

  Всі вакансії компанії «Фабрика Вікон та Дверей» на Work.ua

  Фотогалерея

  Енергозберігаюче скло.

  Енергозберігаючі склопакети.

  Наша компанія «Фабрика вікон та дверей» рада запропонувати своїм покупцям енергозберігаючі склопакети  за кращими цінами. У наш час нестабільної кліматичної ситуації, усе більш актуальним стає питання облаштування будинку, як єдиного місця, де можна врятуватися від непередбачуваності погоди. Якщо літня спека виснажує небувалими температурами, знаходячись в задушливому офісі, рахуєш хвилини, коли вже опинишся вдома. Але спека неначе переслідує,  і, не отримавши очікуваної прохолоди, розумієш, що твій будинок – не та фортеця, про яку мріяв. Або ж замість того, щоб в морозний вечір, після робочого дня  опинитися в теплі, відчувати себе в безпеці, вимушений укутуватись в три ковдри. Саме час замислитись, що ж ми робимо не так. Придбання дорогого устаткування для підтримки штучного клімату не приносить очікуваного ефекту? Висновок очевидний – дорогий обігрівач не в змозі обігріти всю вулицю. За даними досліджень, найбільші  втрати тепла належить вікнам.

  Енергозберігаюче скло (І-скло) – скло зі спеціальним покриттям, що селективно відбиває інфрачервоні промені (довгохвильову область спектра випромінювання), які переносять тепло. Оскільки покриття складається з дуже тонких шарів, напилених на поверхню скла, те енергозберігаюче скло свою прозорість до видимого світла змінює незначно.

  Енергозберігаючі склопакети відбивають інфрачервоне (теплове) випромінювання назад у приміщення. Енергозберігаючі склопакети – прекрасне вирішення для поліпшення теплоізоляційних властивостей вікон.

  Енергозберігаючі склопакети володіють рядом незаперечних переваг:

  • Поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з енергозберігаючим склом у порівнянні із двокамерним склопакетом зі звичайним склом.
  • Економія засобів. Енергозберігаючі однокамерні склопакети значно дешевші за двокамерні. А також енергозберігаючі склопакети заощаджують ваші кошти на додатковий обігрів приміщення
  • Завдяки невеликій вазі в порівнянні із двокамерними склопакетами, енергозберігаючі однокамерні склопакети створюють менше навантаження на фурнітуру створки, продовжуючи тим самим термін використання пластикового вікна.
  • Охороняють від вицвітання шпалери, картини, килими.
  • Комфортний мікроклімат у зоні вікна. Оскільки поверхня пакета тепла, зона вікна ідеально підходить для створення робочого місця або розведення квітів (при температурі на вулиці -26С, у приміщенні t +20С, температура на поверхні скла, у звичайного склопакета +4,7С для енергозберігаючого склопакета t +14С).

  Енергозберігаючі склопакети.Ефективність обігріву приміщення багато в чому залежить не від інтенсивності роботи обігрівача, а від кількості тепла, яке залишається в межах будинку. Максимального результату в цьому випадку можна добитися, використовуючи ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ, що діють за принципом теплового щита (дзеркала).

  Спеціальне срібне напилення на поверхні скла запобігає витоку тепла з приміщення в холодні часи року, зберігаючи його у вашому будинку.

  В період спеки літом, дана технологія дозволяє захищати ваше житло від перегріву, відбиваючи частину  сонячних променів. Важливим показником якості віконного склопакета є характеристика шумоізоляції. Пониження проникнення шуму в будинок особливо гостро, якщо вікно виходить на жваву вулицю. Звукоізоляція у звичайного двокамерного склопакета вища, проте, теплосбереження помітно програє енергозберігаючому склопакету. При цьому вага двокамерного склопакета приблизно в 1,5 рази вище енергозберігаючого, що негативно позначається на терміні експлуатації фурнітури вікна. Для оптимального використання віконних систем з покращеними звукоізоляційними властивостями, без збитку теплозберігаючим характеристикам, вам пропонується подвійний склопакет  з срібним покриттям на одному склі.Коефіцієнт звукоізоляції в даному випадку дорівнює коефіцієнту звукоізоляції звичайного двокамерного склопакета, проте, опір теплопередачі помітно вище.

  Використання склопакета з i-склом істотно зменшує кількість ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яке негативно впливає на рослини, повітря, та призводить до вицвітання меблів та шпалер. Таким чином, вікна зберігають  не тільки тепло, а ще й кольори у вашому житті.

  Для того, щоб на практиці відчути ефективність і переваги енергозберігаючого скла, ми запрошуємо вас відвідати офіс компанії «Фабрика вікон і дверей». На спеціалізованому апараті для імітації теплових процесів кімнати, ви зможете власноруч відчути знижену теплопровідність енергозберігаючого склопакета.

  Нормативи та вимоги ГОСТУ.

  Те, яким має бути показник опору теплопередачі, регулюється ГОСТУ Б.В.2.6 – 24-2001, яке діє в Україні з січня 2001 року і ГОСТУ Б.В.2.6.-15-99, яке діє з березня 1999 року, опір теплопередачі у віконних блоках повинен відповідати значенню не менше, ніж 0,5 м2 ° С / Вт для 1-ї кліматичної зони України, до неї відносяться Київ та інші області (Суми, Чернігів, Донецьк, Кіровоград, Луганськ, Полтава).

  Порівняльна таблиця показників опору теплопередачі:

  Склопакет Коефіцієнт опору теплопередачі, R (м2 °С/Вт)
  4-16-4 0,32
  4-12-4-16-4 0,52
  4-16-4i 0,59
  4-16Ar-4i 0,66
  4-12-4-16-4i 0,72
  4-12Ar-4-16Ar-4i 0,80

  Як видно, 1-но камерний склопакет зі звичайними стеклами забезпечує майже в два рази менше опір теплопередачі, ніж 1-но камерний склопакет з аргоном і i-склом.

  Який склопакет тепліше? 1-но чи 2-х камерний?
  З цієї ж таблиці значень простежується, що у двокамерного склопакета опір теплопередачі на 60% вище, ніж у 1-но камерного.
  Склопакет, в камерах якого знаходиться аргон, а не повітря, покращує ефективність. Це відбувається тому, що аргон повільніше передає тепло від внутрішнього скла зовнішньому і не дуже швидко вбирає тепло у внутрішнього скла, тому що його теплопровідність і теплоємність менше. Аргон покращує показники склопакета в середньому на 10%.
  Найтеплішим склопакетом є 2-х камерний з аргоном замість повітря в камерах та i-склом (він забезпечує найвищий R (м2 ° С / Вт) = 0,80).
  За нашими даними, за кілька останніх років купівля енергозберігаючих вікон зросла з 10 до 46%. Кількість людей, що купують енергозберігаючі вікна, постійно зростає, тому що коштують вони приблизно на 10% аналогічного склопакета зі звичайними стеклами, але економить вдвічі більше теплової енергії.

  Ми раді працювати з вами та для вас.

  Двері міжкімнатні ТМ «Хвоя» (Україна).

  ТМ «Хвоя» (Україна) - виробник дерев’яних міжкімнатних дверей. Дверні полотна і погонаж (коробки, лиштва) виготовляються з сосни, без вставок комбінованих матеріалів,таких як МДФ,ДСП. Конструкція дверей дуже міцна, тафлі виконано з вибраного суцільного масиву ,закріплені в каркасі надійно, не розсихаються і не утворюють щілин в процесі експлуатації. Лицьова частина дверей додатково покрита тонким зрізом дерева (ламеллю) товщиною 2 мм. Це дозволяє покращити естетичний вигляд полотна і досягнути красивої рівномірної поверхні дверей.

  В асортименті дерев’яні двері як глухі так і під скло (під скління), які будуть мати аналогічний дизайн фільонок що і глухі двері.
  Дверні коробки до дерев’яних дверей ТМ «Хвоя» виготовляються шириною від 80,100,120 мм. Вибір ширини коробки залежить від товщини стіни дверного проєму. Ми пропонуєм лиштву різних форм: євро (пряма) , фігурна і бочка (напівкругла).
  Полотна виготовляються в розмірі 40,60,70,80,90 см..Залежно від ширини проєму, можливе використання полотен різної ширини. Наприклад в дверний проєм шириною 130 см. можна встановити два полотна по 60 см. (60 см.+ 60 см.) або (80 см.+ 40 см.). Ціна комплекту в будь-якому випадку залежить від ціни моделі, ширини коробки і кількості лиштви, склом дверне полотно не комплектується.

  Зображення

  Серія

  Опис

  Ціна

  -21-

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Горизонт»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1255 грн.

  1-8

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Доміно»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1347 грн.

  standart-h-2

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Стандарт»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1066 грн.

  kapruz-h-3

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Каприз»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1066 грн.

  kvadro-h-4

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Квадро»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1066 грн.

  garmonia-5

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Гармонія»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1261 грн.

  vertukal-9

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Вертикаль»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1261 грн.

  opera-8-1

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Опера»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1261 грн.

  klasuka-10-1

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія«Класика»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1261 грн.

  retro-h-7

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія«Ретро»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1261 грн.

  tulpan-h-12

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Тюльпан»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1637 грн.

  -14-

  Двері між кімнатні ТМ «Хвоя» серія «Глорія»

  • Товщина полотна: 40 мм.;

  • Висота полотна: 2000 мм.;

  • Ширина полотен: 400 мм.+ 600 мм.,600 мм.+ 600 мм.,800 мм.+ 400 мм.,600 мм.+800 мм.

  • Двері виконано з масиву сосни 40 мм., коробка зі зрощенного бруса.

  • Міжкімнатні деревяні двері «Хвоя» прослужать не меньше 20 років.

  1592 грн.

  Контакти

  Компанія «Фабрика вікон та дверей».

  • Дилерський відділ компанії:

  тел.: (032) 242-33-43

  e-mail: fabrykavd@gmail.com

  Сайт компанії : http://fabryka.lviv.ua

  Шановні клієнти!
  Вітаємо Вас з Новий роком та Різдвом Христовим!
  Нехай цей рік принесе Вам багато щастя і удачі,
  тепла і світла, посмішок і незабутніх миттєвостей!
  Нехай справджуються Ваші найпотаємніші мрії!
  Бажаємо у цьому році всім бути щасливими, успішними, здоровими і коханими!
  З повагою, колектив «Фабрика воріт»
  Повідомляємо розклад роботи салону «Фабрика воріт» у святкові дні:
  31 грудня (четвер)  - вихідний день
  1 січня (п’ятниця)  - вихідний день
  2 січня (субота)  - вихідний день
  4 січня (понеділок) – вихідний день
  5 cічня (вівторок)  - вихідний день
  6 січня (середа) – вихідний день
  7 січня (четвер) – вихідний день
  8 січня (п’ятниця) – вихідний день
  9 січня (субота)  - вихідний день
  11 січня (понеділок) – вихідний день
  12 січня (вівторок) – вихідний день
  13 січня (середа) – робочий день  (9:00-18:00)
  14 січня (четвер) – робочий день (9:00 – 19:00)

  Двері вхідні TM «Lvivski».

  Якісні двері Львів від заводу-виробника.

  Вхідні металеві двері ТМ «Lvivski» виготовлені на ділянках підприємств потоковим методом, де весь технологічний цикл розбитий на кілька закінчених операцій. Обладнання виготовляє все необхідне у виробництві дверей, а значить зведена до мінімуму можливість виникнення браку при виготовленні дверей.

  Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє максимально автоматизувати процес виробництва дверей, досягаючи високу технологічність процесу і продуктивність з випуску дверей. Весь потенціал компанії спрямований на задоволення потреб Українського ринку. Вхідні металеві двері ТМ «Lvivski» якісні, надійні, красиві вхідні двері, виготовлені в кращих умовах сучасного виробництва дверей.

  Пропонуюмо до вашої уваги шість серій вхідних дверей, «Technik» (металеві технічні двері) ,«Klassik,«Standart plus», «Optima», «Optima plus» і «Novosel».

  Полотно дверей виготовлено з металу товщиною 1,2-2мм (в залежності від серії). Коробка, а також всі зовнішні елементи дверного полотна покриваються порошковою емаллю, яка проходить термообробку при температурі 250°С. Покриття захищає метал від корозії, окислення та інших негативних факторів.

  В якості тепло-, звукоізоляції використовуються мінеральна вата «Izover». По периметру полотна і коробки резиновий ущільнювач, який в декілька раз підвищує тепло- та шумоізоляцію.

  Завдяки встановленим потужним петлям, всередині яких знаходиться підшипник, забезпечується легкий хід дверей, вага дверей не відчувається. Для додаткової безпеки, двері оснащені антизрізами.

  Для декору використовуються декоративні MDF панелі покриті матовою плівкою, структурною плівкою або ж антивандальним покриттям «Vinorit» (для зовнішніх дверей). Також доступне оригінальне покриття – патина. Таке покриття надає дверям вигляд старовини.

  Двері ТМ «Lvivski» комплектуються врізними замками провідних світових виробників («Apecs»,«Klass»,«Кale»,«Коzak»,«Mottura»).

  Двері вхідні ТМ «Lvivski»  нестандарт.

  Враховуючи, що наше місто, багате архітектурними пам’ятками часів Польської та Австро-Угорської імперіїї, а особливо в центрі міста багато будинків з польськими та австрійськими квартирами, відповідно висота дверей є абсолютно нестандартною, а саме виходить за межі розмірів стандартних дверей — власникам таких помешкань не є легко знайти та замовити двері таких нестандартних розмірів.

  Ми пропонуємо стандартне і нестандартне виконання дверей вхідних у Львові. Двері нестандартних розмірів, що особливо актуально для львів’ян, виготовляються під замовлення будь-яких конструкцій і дизайну. Можливе виготовлення одностворчатих металевих дверей , двостворчатих металевих дверей, металеві двері з фрамугами, металеві двері з ковкою, металеві двері з ковкою та склопакетами. МДФ-накладки можуть бути виконані у будь-яких кольорах та з будь-якими візерунками на вибір замовника, використовуються фрезирування та патинування на накладках, а також, на внутрішню сторону вхідних дверей можна використати накладку, ідентичну по дизайну міжкімнатних дверей.

  Нашим клієнтам ми пропонуємо:

  • Вхідні металеві двері з МДФ накладками, виготовлені з якісних матеріалів за сучасними технологіями з дотриманням високих норм якості.

  • Вхідні двері, як для зовнішнього так і внутрішнього використання.

  • Двері високої міцності, надійними тепло і звукоізоляцією.

  • Широкий асортимент зовнішнього оздоблення вхідних дверей – близько 300 взірців малюнків і безліч кольорових рішень.

  • Якісні захисні пристрої і фурнітуру відомих виробників.

  • Гарантію та сервісне обслуговування.

  • Професійне встановлення металевих дверей кваліфікованими фахівцями, адже це запорука тривалого та надійного терміну служби.

  • Приємний сервіс на всіх етапах замовлення дверей та чіткі терміни виконання замовлення.

  • Двері оптом. Для магазинів, будівельних компаній, організацій ,діють спеціальні вигідні умови співпраці та гнучка система знижок.

  Вхідні двері ТМ «Lvivski» – це якісні і надійні двері вітчизняного виробництва за доступними цінами.


  Експлуатація вхідних дверей в осінньо-зимовий період.
  УВАГА! Щоб обмежити попадання сонячних променів і атмосферних опадів, наявність дашка над вхідними зовнішніми  дверима обов’язкова. Інакше гарантійні зобов’язання на виріб  не поширюються.

  Рекомендації по монтажу і експлуатації вхідних дверей.

  Міжкімнатні двері «Dziadek» (Польща).

  ТМ «Dziadek» (Польща) – виробник дерев’яних міжкімнатних дверей. Дверні полотна і погонаж (коробки, лиштва) виготовляються з сосни, без вставок комбінованих матеріалів,таких як МДФ,ДСП. Конструкція дверей дуже міцна, тафлі виконано з сосни ,закріплені в каркасі надійно, не розсихаються і не утворюють щілин в процесі експлуатації. В асортименті дерев’яні двері як глухі так і під скло (під скління).

  Дверні коробки до соснових дверей ТМ «Dziadek» 100 мм., але виготовляються і під замовлення. Вибір ширини коробки залежить від товщини стіни дверного проєму. Ми пропонуєм лиштву різних форм: євро (пряма) , фігурна і бочка (напівкругла). Стандартна ширина полотна по четверті, мм. блок,мм.:

  Двері поставляються дверним блоком (зібрані), з врізаною фурнітурою (завіси,замок) «Jania» (Польща).

  “60″ 2010 * 630 2050 * 670.

  “70″ 2010 * 730 2050 * 770.

  “80″ 2010 * 830 2050 * 870 DO-01 DO-02 DO-03.

  “90″ 2010 * 930 2050 * 970.

  “Х+40″ 2010* (”630-930″+430) 2050 * (1110-1320).

  “Х+Х” 2010* (”630-930″+”630-930″) 2050 * (1320-1920).

  Виготовляються під замовлення за індивідуальними розмірами.

  Каталог металопластикових дверей.

  Крім звичних стандартних варіантів, які ви можете бачити в кожному офісі або установі, ми здатні виготовити двері за індивідуальним замовленням. Нестандартні конструкції, які чудово впишуться у ваш інтер’єр або екстер’єр і радуватимуть око довгі роки!

  Купуйте двері компанії «Фабрика вікон та дверей» які вже завоювали довіру покупців.

  Малюнки піскоструй.

  «Фабрика вікон та дверей» рада запропонувати своїм клієнтам піскоструйні малюнки на вікнах ТМ «Epsilon».

  Піскоструй на склі перетворить ваше вікно на дивний пейзаж, а  якщо піскоструменевий малюнок продуманий з урахуванням дизайну інтер’єру, він підкреслить загальний стиль і ваш смак. У нашій компанії використовується саме такий підхід – ми виготовляємо вікна і прикрашаємо їх за допомогою пескоструя, орієнтуючись на загальний стиль і враження, яке потрібно створити вам , за допомогою малюнка.
  1-1

  детальніше…

  СКЛОПАКЕТИ З ”ТЕПЛИМ КРАЄМ”

  «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм покупцям НОВИНКУ – склопакети з “теплим краєм”!

  детальніше…

  ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

  Залежно від поставленого завдання для виробництва алюмінієвих конструкцій «Фабрика вікон та дверей» використовує алюмінієві профілі різних виробників.

  ФАРБУВАННЯ ПІД ДЕРЕВО

  «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм клієнтам фарбування профілю алюмінієвих конструкцій під дерево. Для декорування використається технологія порошкового полімерного покриття металовиробів, що імітує фактуру дерева, мармуру й граніту. Подібні покриття з успіхом застосовуються для обробки приміщень із високими вимогами до декоративного оформлення, міцності, атмосферостійкості й пожежобезпеки.

  детальніше…

  Підвіконники

  Підвіконня – не тільки функціональна деталь вікна, яка служить захистом від проникнення холоду, вологи, але й естетичний, декоративний елемент, який дозволяє підтримати стилістику інтер’єру, а також стати корисною площею, і деколи свого роду оранжереєю для любителів рослин.

  Підвіконники «WDS» (Україна).

  Підвіконники «OPEN TECK» (Україна).

  Підвіконники «Данке» (Україна).

  Підвіконники

  Підвіконники  WDS.

  Ідучи в ногу з часом ми змінюємось, змінюємо свої звички і погляди, також змінюємо свої оселі робимо їх практичними, комфортними, індивідуальними. Зараз нікого вже не здивуєш пластиковим вікном ззовні, вони у більшості випадків схожі, але його собливість можна підкреслити зсередини доповнивши ефектним підвіконником. Професійні дизайнери рекомендують обирати підвіконник не завжди до кольору вікна, він може відповідати і кольоровій гаммі кімнати в якій буде розміщенний, її дизайну, або бути окремою її частиною. Широкий підвіконник візуально збільшує простір. Тепер є багато способів перетворити підвіконник у зручний обідній або письмовий стіл який підійде для малих площ і значно зекономить простір, також його можна перетворити в шафу, стіл чи навіть подіум. Широке підвіконня в затишній кімнаті може перетворитися на зручне місце для відпочинку, читання книжок. На просторому вікні можна організувати зелений куточок який своїми барвами буде заворожувати перехожих.

  Поєднують у собі унікальний дизайн та кольорові рішення. Вони мають стильні текстуровані покриття, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур та подряпин.
  Чотири кольори під дерево ідеально поєднуються з ламінованими вікнами WDS; матовий або глянцевий білий ніколи не потьмяніє. А текстури, що відтворюють вигляд мармуру  чи граніту нададуть особливого оздоблення вікну.

  Переваги:

  Вологостійкість. Вологостійкість. Забезпечує довгострокову експлуатацію підвіконня без загрози деформації і розшарування від вологи і вогкості.

  Простота в догляді.Простота у монтажі та експлуатації.Підвіконня WDS прості і невибагливі в експлуатації, за ними не потрібно ніякого спеціального догляду.

  Термостійкість. Термостійкість дозволяє підвіконню WDS витримувати предмети високої температури.

  Елегантний дизайн. Елегантний дизайн додає презентабельності і витонченості зовнішньому вигляду вікна та робить його родзинкою будь-якого інтер’єру.

  Висока міцність. Висока міцність забезпечується особливою конструкцією внутрішніх перетинок, розробленою з урахуванням можливих навантажень.

  Стійкість. Стійкість до зносу і подряпин. Завдяки особливому покриттю, підвіконня WDS зберігає ідеальний зовнішній вигляд при механічних впливах у побуті.

  Білий матовий.

  Античний мармур.

  Королівський мармур. Димчатий граніт. Золотий дуб. Горіх.Темна вишня. Дуб монтана.

  Компанія «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм покупцям підвіконники під ваші розміри.

  Водовідливи.

  Компанія «Фабрика вікон і дверей» пропонує вам водовідливи металеві і пластикові , та інші гнуті елементи для лоджій і балконів (дашки). Вироби виготовляються будь-якого розміру під замовлення.

  Водовідлив – це зовнішній «підвіконник», встановлений з зовнішньої сторони вікна. Оскільки вода є головним ворогом віконної конструкції, то вона не повинна накопичуватись на зовнішньому периметрі. Зовнішні водовідливи оберігають нижню горизонтальну площину віконного отвору та стіни. Водовідливи встановлюються зовні на будь-які вікна і служать для відводу води, бувають металевими і пластиковими.
  Водовідлив необхідно встановлювати під вікно, а не встик до нього, щоб дощова вода не могла просочитись в місце з’єднання. При установці водовідливу нижня кромка рами вікна повинна бути не нижче зовнішнього краю віконного проєму. Це необхідно для того, щоб не перекрити спеціальні водовідвідні отвори на зовнішній стороні віконної коробки.

  Для встановлення відливу штукатурні роботи не потрібні.

  Фурнітура віконна «SIEGENIA-AUBI KG» (Німеччина).

  siegenia-aubi

  Німецька компанія «SIEGENIA-AUBI KG» («ЗІГЕНІА-АУБІ КГ») – один з найбільших виробників віконної і дверної фурнітури і шумоізолюючих систем провітрювання. У 2003 році правнук засновника фірми «Siegenia-Frank KG» Віланд Франк об’єднав двох лідерів фурнітурного ринку – компанію «Siegenia-Frank KG» , створену в 1914 році, і фірму «AUBI GmbH» , що займається виробництвом фурнітури з 1873 року. У 2006 році до групи «Зігеніа-Аубі» долучилася компанія «KFV» , яка з 1868 року виробляє дверні замки і займає на цьому ринку лідируючі позиції.

  До злиття компанії «Siegenia-Frank KG» і «AUBI GmbH» успішно представляли на ринку власні системи віконної фурнітури. Після об’єднання збереглися дві самостійні виробничі програми, що успадкували назви фірм-розробників – «FAVORIT Si-line і А300» . Однак по закінченні часу об’єднана компанія «Зігеніа-Аубі» вже багато зробила як у напрямку зближення технологічних стандартів двох названих виробничих груп, так і в аспекті розробки нової асортиментної програми під маркою «Зігеніа-Аубі» .

  Фурнітура, яка пропонується компанією «Зігеніа-Аубі» , дозволяє виготовляти вікна та двері прямокутної, аркової, напіваркової, трапецієподібної, трикутної, штульпової і зігнутої форми. Широкий спектр фурнітури від «Зігеніа-Аубі» розрахований як на муніципальне (об’єктне), так і приватне будівництво. Німецька компанія «SIEGENIA-AUBI KG» («ЗІГЕНІА-АУБІ КГ») – один з найбільших виробників віконної і дверної фурнітури і шумоізолюючих систем провітрювання. У 2003 році правнук засновника фірми «Siegenia-Frank KG» Віланд Франк об’єднав двох лідерів фурнітурного ринку – компанію «Siegenia-Frank KG» , створену в 1914 році, і фірму «AUBI GmbH» , що займається виробництвом фурнітури з 1873 року. У 2006 році до групи «Зігеніа-Аубі» долучилася компанія «KFV» , яка з 1868 року виробляє дверні замки і займає на цьому ринку лідируючі позиції.

  До злиття компанії «Siegenia-Frank KG» і «AUBI GmbH» успішно представляли на ринку власні системи віконної фурнітури. Після об’єднання збереглися дві самостійні виробничі програми, що успадкували назви фірм-розробників – «FAVORIT Si-line і А300» . Однак по закінченні часу об’єднана компанія «Зігеніа-Аубі» вже багато зробила як у напрямку зближення технологічних стандартів двох названих виробничих груп, так і в аспекті розробки нової асортиментної програми під маркою «Зігеніа-Аубі» .

  Фурнітура, яка пропонується компанією «Зігеніа-Аубі» , дозволяє виготовляти вікна та двері прямокутної, аркової, напіваркової, трапецієподібної, трикутної, штульпової і зігнутої форми. Широкий спектр фурнітури від «Зігеніа-Аубі» розрахований як на муніципальне (об’єктне), так і приватне будівництво.

  Особливості фурнітури :

  Якість.

  Фурнітура випускається тільки в Німеччині, на відміну від інших систем, і славиться істинно німецькою якістю. Механізм фурнітури захищений дуже стійкою до корозії комбінацією титан-срібло, яка багаторазово збільшує термін служби фурнітури.

  Ролик кочення.

  Замикаючим елементом у системі фурнітури є запатентований обертовий ролік з регулюванням у трьох площинах. Завдяки застосуванню цього роліка кочення на ручку додається значно менше зусиль, а знос деталей знижується до мінімуму.

  Застосування мікроліфта для віконних створок.

  Згодом будь навіть ідеально зібрана віконна створка може почати провисати під власною вагою і зачіпати раму. Для вирішення цієї проблеми німецька компанія «SIEGENIA-AUBI KG» розробила унікальний мікроліфт, припіднімаючий створку вікна. Мікроліфт кріпиться внизу створки – це найоптимальніше положення. Завдяки цьому мікроліфт працює не тільки в поворотному положенні, але і в положенні відкидання, коли навантаження на фурнітуру максимальне.

  Зимове провітрювання.

  Крім основних режимів відкривання (поворотного і поворотно-відкидного) існує ще й режим «зимового провітрювання». При повороті ручки на 45 градусів вгору створка вікна відкривається на 3-5 мм. по всьому периметру. Це забезпечує надходження повітря в кімнату, не створюючи при цьому протягу і запобігаючи запотіванню скла в приміщеннях з поганою вентиляцією або при підвищеній вологості.

  Противовзломна фурнітура.

  Замикаючим елементом у противовзломной фурнітурі, є грибовидна цапфа, виготовлена зі спеціальної сталі, яка витримує навантаження на розрив до 1500 кг і виконує функції замикання вікна і захисту від проникнення і злому.

  Запобіжник довільного закривання.

  Самозакривання відкинутої створки при протязі усуває запобіжник, вбудований в кронштейн. Завдяки цьому пристрою виключається довільне закривання віконної створки з положення нахилу.

  Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця