Міжкімнатні двері – виготовлення

З чого складається міжкімнатні двері?
Головні елементи внутрішньої двері – полотно і погонаж, що включає короб, лиштви, добір, а також поріг, ущільнювач і фурнітуру.
Полотно – рухома деталь, що закриває і відкриває отвір. Виготовляється з МДФ, ДСП, деревного масиву. Можлива комбінація масив + сотонаполнітель, що дає високу звукоізоляцію, екологічність, стабільність форми пріізмененіі мікроклімату, зокрема, до термо- і влагоколебаніям.
Типи полотна:
глухе – без прозорих вставок;
повністю або частково засклене;
гладке;
филенчатое.
Погонаж повідомляє двері цілісність і утримує при вставці в проем.В складі – коробка, лиштва, добір. Крім звичайного погонажу є телескопічний – з пазами для розширення коробки, якщо вона вже дверного отвору.
Короб – статичний профіль з деревного масиву або МДФ, на нього петлями кріпиться полотно. Утворений двома Стоєв і двома поперечинами. Форми – від суворого прямокутника до хитромудрих, вигадливо-фігурних. Є моделі з пайовими розрізами для телескопічних наличників. Звичайна ширина короба – 70 мм.
Лиштви обрамляють дверний отвір, маскують неестетичні стики полотна і коробки. Для виробництва використовують деревне масив або шпоновану МДФ. Є накладні або телескопічні (Г-образні) моделі. Перші фіксують клеєм, саморізами або болтами. Другі оснащені крилами для уміщених в короб, з їх допомогою можна закрити об’ємні стіни, заховати щілини.
Добір – пластинка, кольором і покриттям ідентична основного полотну; нею нарощують короб при занадто широкої стіні. Поміщають її впритул до коробці або в окремий паз.
Ущільнювач покращує акустичну ізоляцію приміщення, пом’якшує удари при закритті дверей, відсікає вуличну пил.
Поріг – дерев’яний брус знизу дверного отвору; покращує звуко- і теплоізоляцію приміщення.
Фурнітура включає безліч потрібних і корисних предметів:
ручки;
петлі;
шпінгалети;
запобіжні ланцюжки;
замки;
доводчики.
Класична фурнітура – латунна; для бюджетних варіантів застосовують сталеві, цинкові і алюмінієві сплави.
Види зовнішньої обробки
Ламінатіном – недороге доступне покриття, спеціально оброблений папір, що імітує структуру деревини.
Шпон – тонкі деревні пластинки; шпоновані двері чудові за якістю і ціною, естетичні та екологічні.
Екошпон – екологічний матеріал, суміш тирси з хімічними добавками. Екошпон, по суті, пластик зі структурою дерева товщиною приблизно 0,8 мм, що наноситься на поверхню вакуумним пресом. Він не вицвітає, має непогані робочі якості, стійкий до механічних навантажень. На відміну від виробів з натуральним шпоном, двері з екошпон коштують дешевше.
ПВХ-покриття надає дверям стійкість до вологи і захищає їх від механічних пошкоджень. Це різноманітні за забарвленням і дизайну конструкції зі структурами натуральних або штучних матеріалів.
Вибираючи якісні міжкімнатні двері, правильно оценівайтеее складові і тоді ви не розчаруєтеся в покупці!

З чого складається міжкімнатні двері?

Головні елементи внутрішньої двері – полотно і погонаж, що включає короб, лиштви, добір, а також поріг, ущільнювач і фурнітуру.

детальніше…

Міжкімнатні шпоновані двері

Шпон, виготовлений за технологією файн-лайн
Серед дверних облицювальних матеріалів відносно недавно з’явився шпон файн-лайн. Звичайний шпон – найтонший деревне зріз – питань не викликає; познайомимося ближче з його цікавою різновидом.
Що це?
Це модифікований (інженерний) шпон з недорогих скорорастущіх порід. Назва має англомовне походження, «fine-line» означає «відмінна (тонка) лінія».
Файн-лайн – високотехнологічна варіація стандартного шпону, чудово імітує екзотичну деревину. Візуально він схожий з пластиком, але це природний матеріал з усіма його перевагами і, щодо звичайної облицювання з червоного дерева, дешевший.
Технологія файн-лайн – складна і трудомістка
Основні етапи виробництва:
Лущення – сировина (колоди) розщеплюють на полотна потрібної товщини. Готове полотно обробляють на листи звичайного шпону.
Просушкаі цветосортіровка заготовок.
Наскрізне прокрашивание – шпон занурюють в ємність з фарбою.
Склеювання – пофарбовані листи з односторонньо спрямованими волокнами групують в стопки і обробляють клеїв-барвником. Клей міцно пов’язує листи, а барвник надає декоративність.
Пресовка – склеєну стопку спресовують Підвисоке тиском.
Струганого – з отриманого блоку виробляють надтонкі пластини з визначеною текстурою і кольором.
У підсумку виходить шпон з наступною структурою:
деревина – 92-94%;
клей – 7-8%;
пігмент – 0-2%.
Характеристики
вологість 8-12%;
питома маса 450-600 кг / м 3 ;
товщина 0,35-5 мм.
переваги
Файн-лайн вельми позитивно виглядає на тлі інших матеріалів, маючи масу плюсів:
При його виробництві завдається природі збиток мінімальний, оскільки беруться повсюдно поширені породи, які швидко відновлюють свою популяцію.
Ідеальна естетика. Ніяких тріщин, сучків і нерівностей. Листи повністю ідентичні за кольором.
На ньому легко відтворити візерунки і складні малюнки, структуру цінного дерева або каменю.
Гарна еластичність дозволяє облицьовувати об’ємні деталі, колони і будь-які нерівні поверхні.
Економічність. Через дешевої деревини матеріал коштує менше звичайного шпону і тим більше – масиву.
Стійкий до температурних перепадів, тому придатний для помещенійсповишенной вологістю.
Величезна колірна розмаїтість.
Чим ще примітний файн-лайн? Його легко наклеїти на двері самостійно, в домашніх умовах.
недоліки
Деревина в складі – м’яка, досить тендітна і слабостійких до механічних пошкоджень. Для зміцнення матеріалу на нього наносять кілька шарів лаку, що додає до існуючих мінусів схильність до розтріскування. Тому, якщо потрібно високоміцне покриття, утримайтеся від вибору шпону файн-лайн.
У складі присутні, хоча і в мінімальній концентрації, клей і барвник, тому про стовідсоткову натуральність мова не йде.
застосування
З файн-лайнаізготавлівают меблі, музичні інструменти, стінові панелі та всілякі предмети побуту. Часто він виступає в якості декоративного покриття в дизайнерських інтер’єрах. Облицювання їм двері користуються величезною популярністю. Вони гладкі, з великим вибором кольорів і фінансово доступні.

Шпоновані міжкімнатні двері

Серед дверних облицювальних матеріалів відносно недавно з’явився шпон файн-лайн. Звичайний шпон – найтонший деревне зріз – питань не викликає; познайомимося ближче з його цікавою різновидом.

детальніше…

Купити сейф

Купити сейф це – запорука безпеки цінностей
Варто купити сейф, щоб забезпечити надійний захист паперів грошей, коштовностей і інших речей які представляють цінність. Перш ніж зробити покупку, доведеться зрозуміти, як вибрати хороший сейф, адже – це страховка. Знову ж правильним вибором стане металевий сейф, де можливо зберігання фамільних цінностей, паперів з грифом «особливо секретно» і зброї, яке і за законом зберігається в недосяжному місці для сторонніх осіб. Ще один момент: наявність сейфа популярного бренду в офісі – це також питання статусу і престижу.
Інтернет-магазин TDPresto в Москві пропонує купити сейфи, які підходять для офісу, робочого кабінету або заміського будинку. У магазині цілий рік в наявності сейфи всіх класів – зламостійкі, пожаростойкие або універсальні, місткі офісні або компактні домашні. Серед цього розмаїття буде легко визначитися з вибором.
Ми продаємо:
зламостійкі сейфи;
сейфи для зброї, цінних паперів і предметів;
моделі вогнестійких сейфів;
спеціальні збройові;
універсальні – для такого сейфа не страшні ні вогонь, ні спроби злому.
Зберігання в сейфі набагато безпечніше, ніж в будинку без захисту, і набагато простіше в порівнянні з банківською осередком. Треба один раз підібрати ціну, яку ви готові заплатити за сейф, тим самим фактично один раз заплатите за безпеку, і будете спокійні.
Того, хто турбується про безпеку, зацікавить покупка сейфа адже його головне завдання захистити від незаконних претензій на майно. Наявність сейфа – гарантія того, що зброя і документи не будуть використані вам на шкоду. Сейф надійно захистить цінності, дбайливо збереже їх. Рішення купити сейф сьогодні – забезпечить безпеку цінностей завтра!

Купити сейф Львів

Варто купити сейф, щоб забезпечити надійний захист паперів грошей, коштовностей і інших речей які представляють цінність. Перш ніж зробити покупку, доведеться зрозуміти, як вибрати хороший сейф, адже – це страховка.

детальніше…

Міжкімнатні двері

Натуральний шпон – чудовий обробний матеріал, що забезпечує чудові естетичні та експлуатаційні характеристики дверей. Найтоншими листами з поздовжніх зрізів деревини оклеиваются все лицьові і торцеві поверхні каркасів дверних полотен. Маючи практично повне зовнішню схожість з дверима з дерева, оздоблені шпоном вироби вигідно відрізняються меншою вагою і більш доступною вартістю.
Внаслідок індивідуальних особливостей деревини облицювання натуральним шпоном дверей іноді володіють деякою неоднорідністю фактури і кольору. Однак ця особливість є у великій мірі гідністю, ніж недоліком, оскільки несе в собі естетику натуральності і робить дизайн інтер’єру більш цікавим і респектабельним.
Для виготовлення цього оздоблювального матеріалу в основному використовуються горіх, дуб, бук, вишня, клен або венге. В окремих випадках можуть бути використані і інші цінні породи деревини.
ПЕРЕВАГИ ШПОНОВАНИХ ДВЕРЕЙ
1. Двері шпон зберігають первинні естетичні та функціональні характеристики не менше 10-15 років – при дотриманні правил експлуатації та правильному догляді оброблені шпоном двері мають солідний термін служби. Сучасні лаки і просочення забезпечують листам шпону непогану стійкість до впливу вологи, а також перешкоджають виникненню мікрофлори.
2. Шпоновані двері пособствует створення сприятливого мікроклімату в приміщеннях.
3. Мають непоганий тепло-і звукоізоляцією.
4. Чи підлягають реставрації – при незначних пошкодженнях облицювальної поверхні двері можна відремонтувати в домашніх умовах.
5. Не мають дефектів, властивих дверям з масиву: сучків, вузлів або порожнин.
На сайті компанії Верда Москва ви оперативно і вигідно купите міжкімнатні двері, які ми поставляємо безпосередньо від виробника. Відсутність посередників в роботі з клієнтами дозволяє нам стабільно утримувати найнижчі в регіоні ціни на продукцію цього класу. Міжкімнатні двері з натуральним шпоном представлені в нашому каталозі найбільш популярними декорами: «червоне дерево», «дуб золотий», «дуб вибілений», «дуб темний» і т.д.
ЯКІ ШПОНОВАНІ ДВЕРІ ПРОДАЄ НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Асортимент для каталогу Verda підбирався з таким розрахунком, щоб всі цінителі виробів з натуральних матеріалів могли скористатися нашими пропозиціями. Двері шпоновані міжкімнатні представлені на офіційному сайті компанії моделями економ-, стандарт і преміум-категорії. Діапазон цін дозволяє задовольнити запити широкої споживчої аудиторії – кожен відвідувач сайту зможе знайти виріб, що задовольняє його запитам.
НЕДОРОГІ ШПОНОВАНІ ДВЕРІ
Моделі економ-класу цієї категорії товару виготовляються на основі рамкової каркаса з масиву сосни. Які вирішили придбати двері шпоновані міжкімнатні недорого, можуть не турбуватися про їх якість, оскільки стулка попередньо обшивається міцними листами МДФ. Ця основа потім фанерується натуральним шпоном і розкривається багатошаровим поліуретановим лаком, який робить вироби красивіше і забезпечує надійний захист.
Для тих, хто вибирає такі міжкімнатні двері, шпон недорого коштує, оскільки він або реконструйований, або виготовляється з деревини місцевих порід. Це ніяк не відбивається на експлуатаційних та естетичних характеристиках виробів. Сучасні технології фінішної обробки дверей забезпечують достовірну імітацію більш дорогих матеріалів: дуба, горіха, макоре, венге і біленого дуба. В недорогі серії включені вироби як з глухими, так і заскленими стулками. Деякі моделі проходять процедуру патинування (штучного старіння), завдяки чому виглядають особливо ефектно.
ВИГІДНО КУПУЙТЕ ДВЕРІ З КАПІТЕЛЯМИ З НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА
Важливе значення мають матеріали для виготовлення будь-яких елементів конструкції. Якщо вони все повністю натуральні, двері міжкімнатні солідно виглядають і сприяють створенню сприятливого мікроклімату в кімнатах. В наш каталог включені моделі преміум-категорії з різьбленими капітелями і ефектними вітражними стеклами. Багети для таких моделей виготовляються з масиву бука, сопіли, американського горіха, берези або дуба. Ці двері можуть Патинована сріблом, золотом та іншими матеріалами.
Які вирішили купити шпоновані міжкімнатні двері для респектабельних інтер’єрів з класичним дизайном рекомендуємо вироби з багетной серії. Ці моделі мають зберігають стабільність форм стулки, які зсередини заповнені легким і міцним стільниковим наповнювачем. Візуально масивні і солідні вироби не надають надмірного навантаження на дверну коробку і фурнітуру. Завдяки цьому подовжується термін експлуатації всієї конструкції.
ДВЕРІ З НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ ДЛЯ СУЧАСНИХ ІНТЕР’ЄРІВ
Ми подбали і про любителів новизни в респектабельних інтер’єрах. Для них в нашому інтернет-магазині продаються двері від російської фабрики «Мільяна». Вони мають абсолютно гладку поверхню і довгі роки вигладить як нові. Цей ефект пояснюється просто – коли в кінці виробничого циклу лакуються такі двері міжкімнатні, шпон натуральний покривається фінішним шаром за технологією «S-Pro». Методика Superior Protection заснована на застосуванні лаків «AkzoNobel», які наносяться з контрольованою швидкістю і рівномірно застигають на обробленої поверхні. Це робить моделі з колекції ID високоустойчіви до зовнішніх чинників і вологості.
ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ПОКУПКИ ШПОНОВАНИХ ДВЕРЕЙ – ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД
Видалення забруднень з поверхні натурального матеріалу і підтримання його привабливому стані відрізняється від процедури чистки синтетичних поверхонь. Потрібно бути готовим до того, як купити міжкімнатні двері – шпон потребують дбайливого до себе ставлення і більш ретельного догляду. Хоча сьогодні більшість моделей захищено стійкими поліуретановими лаками, не варто покладати на них всі функції щодо захисту облицювальної поверхні. Для підтримки естетичної привабливості шпонованих дверей потрібно використовувати:
спеціальні засоби для очищення дерев’яної поверхні;
поліролі для додання насиченого кольору і усунення мікро-подряпин на лакофарбової поверхні.
Заборонені засоби, що містять в своєму складі агресивні речовини (бензин, ацетон та інші розчинники), а також абразивні порошки. Мінімум раз на рік потрібно натирати двері поліролью з воском. Ця речовина проникає в усі мікротріщини і не дає їм розростатися, тим самим істотно продовжуючи термін служби виробу. Видимі незначні пошкодження можна швидко усунути спеціальним лаком у вигляді спрею.

Міжкімнатні двері Львів

Шпоновані міжкімнатні двері – чудовий обробний матеріал, що забезпечує чудові естетичні та експлуатаційні характеристики дверей. Найтоншими листами з поздовжніх зрізів деревини оклеиваются все лицьові і торцеві поверхні каркасів дверних полотен. Маючи практично повне зовнішню схожість з міжкімнатними дверима з дерева, оздоблені шпоном вироби вигідно відрізняються меншою вагою і більш доступною вартістю.

детальніше…

Міжкімнатні двері

ОМПАНІЯ ВЕРДА МОСКВА Є ВИРОБНИКОМ МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ
Дерев’яні міжкімнатні двері Verda виготовляються на сучасному європейському обладнанні. Над усе ми ставимо безпеку і довговічність виробів, тому використовуємо виключно високоекологічні матеріали з тривалим терміном служби.
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ВІД КОМПАНІЇ ВЕРДА МОСКВА
icon
Виробляються за технологією стільникового заповнення з деревини хвойних порід. Каркас створюється шляхом поздовжнього зрощування брусків на міні-шип, що виключає можливість пошкодження деталей і підвищує термін експлуатації виробів.
icon icon
Представлені багатим асортиментним рядом. В наявності засклені, глухі дверні полотна різних типів установки (книжки, купе, розсувні), розмірів і кольорів.
Виготовлення міжкімнатних дверей “Верда” відбувається на сучасній фабриці в м Одинцово, головний офіс і склад компанії знаходяться в п. Томіліно. У нашому інтернет-магазині ви можете купити міжкімнатні двері оптом і від інших відомих виробників. Будемо вдячні за залишений Вами відгук про дверної продукції через форму зворотного зв’язку.
ОЦІНІТЬ НАШІ ПЕРЕВАГИ
Склад більше 20 000 дверей
Найдоступніші ціни
Швидка доставка
Якісний завмер і професійна установка
Кращі фахівці
Величезний асортиментний ряд як засклених, так і глухих дверних полотен
Великий вибір полотен для різних типів установки: купе, книжка, орні
Велика колірна гамма
Широкий розмірний ряд дверних полотен
Для вас завжди доступні готові і на замовлення двері, виготовлені із застосуванням натуральних і синтетичних облицювальних матеріалів, різноманітних рельєфних лицьових поверхонь, глухих і засклених фільонок різного профілю.
ДВЕРІ ДЛЯ ТИПІВ ПРИМІЩЕНЬ І УМОВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Крім продажу продукції власного виробництва, компанія «Верда Москва» офіційно представляє в ЦФО відомих в РФ і за межами країни виробників. Завдяки цьому у нас можна вигідно купити міжкімнатні двері для реалізації всіх ремонтно-будівельних проектів. Багатий асортимент, постійна наявність товару, висока якість і широкий діапазон цін роблять нас привабливими для оптових і роздрібних клієнтів. Покупцеві досить вибрати і замовити міжкімнатні двері. Все інше – турбота співробітників Verda. Ми до кінця супроводжуємо будь-яку угоду і надаємо повний комплекс послуг.
ЯКІ ДВЕРІ ПРОДАЮТЬСЯ НА НАШОМУ САЙТІ
У нашому каталозі можна підібрати моделі для житлових, офісних, торгових, громадських і навіть виробничих приміщень і побутівок. Продаж міжкімнатних дверей нами здійснюється з таким розрахунком, щоб клієнт з будь-яким бюджетом міг зробити покупку. Ми пропонуємо добротні моделі економ, стандарт і преміум категорії. У нас можна придбати не тільки хороші міжкімнатні двері, але і всю необхідну для їх монтажу фурнітуру.
Габарити представлених в каталозі «Верда Москва» моделей дозволяють виконати установку в отворах з різними розмірами. Ширина стулок у реалізованих нами моделей становить 550; 600; 700; 800 і 900 міліметрів, а висота – 2000 мм. Щоб під час установки усунути невелику різницю між шириною отвору і короба, ми продаємо спеціальні добірні планки з аналогічним декором. Завдяки цим профільним елементам можна не купувати в приватних майстернях дорогі міжкімнатні двері на замовлення, щоб «вписатися» в отвір.
ДВЕРІ ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ В НЕСПРИЯТЛИВИХ УМОВАХ
Покупцям, які шукають зносостійкі міжкімнатні двері, офіційний сайт Верда Москва пропонує на вибір кілька варіантів – від моделей з комбінованих царг для ванної кімнати до протівовзломних конструкцій. Залежно від модифікації ці вироби облицьовані або звичайним декоративним покриттям (екошпон, ПВХ, фініш-плівка), або пофарбованим емаллю металом. Ці вироби добре переносять постійні зміни мікроклімату в приміщеннях і здатні ускладнити спробу злому. Також в асортимент каталогу включені протипожежні моделі, на різний час затримують поширення вогню.
КОНСТРУКЦІЯ СТУЛОК МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ
Вироби з рамковими полотнами – лише частина асортименту Verda. Міжкімнатні двері від виробника, які продаються на нашому сайті, представлені моделями з різною конструкцій стулок. Залежно від дизайну, індивідуальних особливостей експлуатації та особистих уподобань покупець можна зробити вибір з наступних варіантів:
з царговимі стулками;
з полотнами з зрощеного масиву;
з рамковими стулками;
з фільонками стулками;
триплекс.
Наш інтернет-магазин міжкімнатних дверей надає консультації від компетентних співробітників, завдяки яким клієнтам простіше зорієнтуватися при підборі оптимальної моделі. Деякі серії додатково комплектуються додатковими конструкціями – різьбленими капітелями з дерева, що додають виробам респектабельний і дорогий зовнішній вигляд.
НЕДОРОГІ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
Завдяки нам можна закінчити ремонт навіть з обмеженим бюджетом. Якщо клієнтові потрібно купити міжкімнатні двері недорого, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом в розділі «Розпродаж». У ньому можна підібрати якісні та красиві моделі, знижка на які пояснюється тим, що ми зацікавлені в якнайшвидшій реалізації хто залишився на складі виробів.
СТАЛЕВІ ДВЕРІ І СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ
Ми націлені на те, щоб клієнти Verda могли вирішити всі свої питання в одному місці. Для цього асортимент був розширений за рахунок включення в нього декількох популярних колекцій вхідних дверей зі сталі і супутніх матеріалів. Тепер оптові та роздрібні покупці в нашому інтернет-магазині зможуть придбати все, що потрібно для монтажу і продажу дверей.
Наш інтернет-магазин дверей відкритий для вас цілодобово!
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Оцініть наші переваги:
Можливість купити двері оптом від виробника
Індивідуальний підхід до кожної заявки
Низькі ціни: Ви купуєте міжкімнатні двері недорого
Найкоротші терміни виготовлення і постачання
Зручна складська програма
Дізнайтеся більше про вигідне співробітництво в розділі « Оптовим покупцям ».
При продажу дверей оптом ми здійснюємо доставку зі складу в Москві до вашого складу або з будь-якого вказаною вами адресою.
ЗАМОВЛЯЙТЕ НЕДОРОГІ ДВЕРІ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ!
Наш інтернет-магазин – найзручніша майданчик покупки недорогих міжкімнатних дверей. У каталозі представлені популярні зараз двері екошпон , зокрема серія дверей Турин , шикарні моделі з серії Багет з покриттям емаль. Для вашого комфорту ми підготували два види профілів на сайті: оптові покупці і роздрібні покупці.
МОЖЛИВОСТІ САЙТУ
ДЛЯ ОПТОВИКІВ:
Виставлення рахунку в особистому кабінеті
Перегляд замовлень за останній місяць
Перегляд невідвантажений замовлень
МОЖЛИВОСТІ САЙТУ
ДЛЯ РОЗДРІБНИХ ПОКУПЦІВ:
Оформлення замовлення через корзину
Зручне спілкування з консультантом
Роздруківка рахунків на оплату
Почніть з нами співпрацю, не виходячи з дому!
Зареєструйтеся на сайті і замовте якісні двері Verda!
НОВИНКИ
ЛІКВІДАЦІЯ
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ЛОЯРД
двері CPL
Двері натур. шпон
Двері шпон + емаль
Двері емаль Класика
Двері емаль Модерн
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ЕКОШПОН
Двері екошпон Лайт
Двері екошпон Преміум
Двері екошпон Стандарт
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ELDORF ЕКОШПОН
Двері Eldorf з 3D покриттям
Двері Eldorf екошпон
Двері серії 30d
двері складні
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ШПОН
Двері шпон Premium
Двері шпон Комфорт
Двері шпон Стандарт
Двері шпон Триплекс
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ЛАМІНОВАНІ
Двері в фініш-плівці
Двері облицьовані ПВХ
двері складні
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ЕМАЛЬ
Емаль, серія Багет
Емаль, серія Графіті і 3D
Емаль, серія Класика
МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ
металеві двері
Металеві двері Металюкс
БУДІВЕЛЬНІ ДВЕРІ ГОСТ 6629-88, 31173-2003
Двері в комплекті
Двері в комплекті з чвертю
Метал. протипожежні двері
Металеві технічні двері
протипожежні двері
посилені двері
РОЗСУВНІ ДВЕРІ
ОРНІ ДВЕРІ
ДВЕРІ З МАСИВУ
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ VINYL
АРКИ
РОЗПРОДАЖ
ПОГОНАЖНІ ВИРОБИ
ФУРНІТУРА
СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ
Ви чекаєте Акцію на:
натуральний шпон
екошпон
ПВХ
емаль
масив
вхідні двері
ГОЛОСОВАТЬ Результат
+7 (495) 150-04-40 (оптовий відділ)

Міжкімнатні двері Львів

Дерев’яні міжкімнатні двері Львів виготовляються на сучасному європейському обладнанні. Над усе ми ставимо безпеку і довговічність виробів, тому використовуємо виключно високоекологічні матеріали з тривалим терміном служби.

детальніше…

Сейфи Львів

Сейфи в інтернет-магазині «Топстандарт»
З огляду на, що пропажа грошей, документів або дорогих речей часто обертається величезними проблемами, придбати сейф – відмінне вкладення грошей. Купити сейф в Мінську варто як власникам підприємств, так і жителям квартир і будинків, щоб не турбуватися за збереження речей і великих сум грошей.
Хочете придбати надійний сейф? Вибирайте їх в інтернет-магазині «Топстандарт», відкритому в Мінську! В каталозі – різні моделі сейфів:
офісні . Підходять для зберігання важливих документів;
зламостійкі . Обладнані підвищеним захистом;
вогнестійкі . Вони стійкі до високих температур і відкритого полум’я;
депозитні . Підходять для установки в банках, вокзалах, готелях, причому кожна клітинка закривається окремо;
ексклюзивні . Для їх виготовлення використовується сталь високої якості, а також натуральне дерево, оксамит, золото та інші матеріали.
Замовляйте товари в інтернет-магазині «Топстандарт» , і ми:
професійно проконсультуємо по всіх виниклих питань;
надамо гарантію на куплену продукцію.
Який сейф краще купити?
Вибираючи сейф, варто звертати увагу на такі його характеристики, як:
вогнестійкість;
взломостойкость;
тип замка.
Якщо безпеки речей і паперів потрібно приділити підвищену увагу, вибирайте особливо міцні і надійні сейфи з декількома ступенями захисту. Якщо ви хочете убезпечити домашнє майно, купуйте меблеві сейфи, вартість яких нижче, ніж офісних і зломостійких.
Якщо потрібна допомогти фахівців, звертайтеся до співробітників «Топстандарт»: вони допоможуть підібрати сейф, виходячи з ваших вимог до нього.
«Топстандарт»: гарантія від 5 років на сейфи
Купити якісний сейф – просте завдання, якщо ви співпрацюйте з «Топстандарт»! У каталозі магазина ви можете дізнатися вартість і характеристики конструкцій, а також оформити замовлення за кілька хвилин. Компанія пропонує тільки якісні та сучасні сейфи для дому та офісу, які відповідають всім вимогам безпеки.
Купуйте сейфи в «Топстандарт» і не турбуйтеся за збереження речей і грошей: вони будуть під надійним захистом!

Сейфи Львів в інтернет-магазині «Фабрика вікон та дверей»

З огляду на, що пропажа грошей, документів або дорогих речей часто обертається величезними проблемами, придбати сейфи Львів – відмінне вкладення грошей. Купити сейф у Львові варто як власникам підприємств, так і жителям квартир і будинків, щоб не турбуватися за збереження речей і великих сум грошей.

детальніше…

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця