Скло і склопакети.

Один з найпоширеніших видів скла, які використовуються в конструкції склопакетів – флоат-скло. Це скло, отримане флоат-методом.

У чому полягає його суть?

Головним чином, в тому, що ще гаряче скло пропускається через флоат-ванну, в якій знаходиться шар розплавленого олова, а потім охолоджується. Скло, отримане таким способом, має практично ідеально гладку поверхню, на якій практично немає фізичних дефектів. Флоат-скло також не має ніяких серйозних оптичних дефектів. Крім того, деякі властивості флоат-склу можна надати ще на стадії його виготовлення, що є безумовною перевагою його перед іншими. Саме тому його частіше інших застосовують для виготовлення склопакетів. Готові склопакети з ним володіють чудовою світлопропускною здатністю, вони пропускають до 90% світла.

Характеристики:

 • плоска поверхня

 • висока світлопропускна здатність

 • оптична прозорість

 • для підвищення безпеки скло може бути ущільнене або ламіноване

 • можливе нанесення срібного напилення для виготовлення зеркала

 • підходить для трафаретного друку, кислотного травлення та декорування c допомогою керамічних матеріалів

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N.

Теплозберігаюче стекло ClimaGuard® N — це низькоемісійне скло. Низькоемісійне скло – це скло, що володіє високою світлопропускною здатністю і прозорістю і в той же час, забезпечуює досить високі показники коефіцієнта теплоізоляції. Іншими словами, завдяки своїй прозорості, воно дозволяює сонячному світлу проникати всередину приміщення, а закумульоване всередині приміщень тепло і теплову енергію від нагрівальних предметів – відображати всередину приміщення.

ClimaGuard ® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції для практичних потреб. У той же час, дотримуються всі вимоги правил з енергозбереження.

Характеристики:

 • Прозоре нейтральне зсередини

 • Можливість загартування або термоущільнення

 • Надзвичайна теплоізоляція, що дозволяє скоротити втрати тепла

 • Високий показник сонячного фактора, що забезпечує ефективне використання сонячної енергії

 • Високий коефіцієнт світлопропускання, що дозволяє максимально ефективно використовувати природне денне освітлення.

Енергозберігаюче, сонцезахисне скло ClimaGuard® Solar.

ClimaGuard® Solar володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями у поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Характеристики:

 • Надійний захист від сонця влітку

 • Високий ступінь теплозахисту взимку

 • Прозорість зсередини – збереження освітленості приміщення

 • Невелика дзеркальність зовні.

Склопакет — це герметична конструкція, що складається із двох або більше листів скла, з’єднаних між собою за допомогою дистанційної рамки й герметиків. Замкнуті порожнини між склом заповнюються висушеним повітрям.

Залежно від Ваших потреб і бажань «Фабрика вікон та дверей» може запропонувати вам одно-, або двокамерні склопакети.

sklopaket 1

Однокамерний стеклопакет: називається так, тому що складається з двох частин скла, які утворюють між собою камеру повітря, повітря є сам по собі теплоізолятором і перешкоджає проникненню холоду у квартиру. Ширина однокамерного склопакета звичайно складає 24 мм, маркований він таким чином: 4-16-4, тобто перша цифра 4 – це товщина першого скла, 16 – це ширина повітряної камери в мм, відповідно чим більше повітряна камера, тим буде теплішим металлопластиковое вікно. Теплоту склопакета можна виразити математично в цифрах, і це коефіцієнт теплопровідності склопакета для однокамерного склопакета складає 0,39 м2/град С/Вт.

Двокамерний склопакет: складається з трьох частин скла і двох повітряних камер, маркіровка пакету (як правило) 4-10-4-10-4, відповідно в цьому пакеті дві повітряні камери по 10 мм і три стекла завтовшки 4 мм, за рахунок такої розстановки ми одержуєм коефіцієнт теплопровідності двухкамерного стеклопакета – 0,5. Вони підходять для скління квартир і житлових будинків, але не забезпечують тепловий запас, нормам, що згідно рекомендуються. Потрібно сказати, що засоби, вкладені в енергозбереження будинку, з часом повернуться у вигляді економії на обігрів в зимовий період, до того ж влітку під час жари, буде не так жаркий. Наука не стоїть на місці і з’явилися енергозберігаючі вікна, суть енергозбереження полягає в тому, що на внутрішню частину одного з скла наносять прозорий шар напилення, який відображає теплові хвилі назад в будинок і не дає їм вийти назовні. Даний метод настільки ефективний, що в більшості Європейських країн, звичайні двокамерні пакети замінили на однокамерні енергозберігаючі, у яких коефіцієнт енергозбереження складає – 0,65 і вище. Це на 30 % більш ніж, звичайне двокамерне вікно.

Енергозберігаючі склопакети володіють рядом незаперечних переваг:

 • Поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з енергозберігаючим склом у порівнянні із двокамерним склопакетом зі звичайним склом.
 • Економія засобів. Енергозберігаючі однокамерні склопакети значно дешевші за двокамерні. А також енергозберігаючі склопакети зберігають Ваші заощадження на додатковий обігрів приміщення.
 • Завдяки невеликій вазі в порівнянні із двокамерними склопакетами, енергозберігаючі однокамерні склопакети створюють менше навантаження на фурнітуру стулки, продовжуючи тим самим термін використання пластикового вікна.
 • Охороняють від вицвітання шпалери, картини, килими.
 • Комфортний мікроклімат у зоні вікна. Оскільки поверхня пакета тепла, зона вікна ідеально підходить для створення робочого місця або розведення квітів (при температурі на вулиці -26С, у приміщенні t +20С, температура на поверхні скла, у звичайного склопакета +4,7С для енергозберігаючого склопакета t +14С).

Порівняльна таблиця склопакетів по шумо- і теплоізоляції:

Тип засклення Опис Формула склопакета, мм Товщина склопакета, мм Вага склопакета, кг/м2 Пропущення видимої частини спектра Звукоізоляція, дБА Коефіцієнт опору теплопередачі, м2С/Вт
Однокамерний склопакет Стандартна тепло- звукоізоляція 4-16-4 24 20 80% 26 0,32
Двокамерний склопакет Додаткова теплоізоляція 4-12-4-8-4 32 30 72% 28 0,50
Однокамерний склопакет з енергозбереженням Посилена теплоізоляція 4LowE-16ar-4 24 20 73% 26 0,62
Однокамерний звукоізолюючий склопакет Додаткова звукоізоляція 4-14-6 24 24 74% 34 0,32
Двокамерний звукоізолюючий склопакет Посилена тепло-звукоізоляція 4-10-4-8-6 32 34 67% 35 0,50
Однокамерний звукоізолюючий склопакет з енергозбереженням Додаткова звукоізоляція з посиленою теплоізоляцією 4LowE-15ar-5 24 24 70% 32 0,62
Однокамерний звукоізолюючий склопакет з енергозбереженням Посилена звукоізоляція з посиленою теплоізоляцією 4LowE-14ar-6 24 24 69% 34 0,62
Однокамерний звукоізолюючий склопакет з енергозбереженням Максимальна тепло- звукоізоляція 4LowE-12ar-8 24 24 69% 35 0,62

Тоновані склопакети.

Просто кажучи, тоноване скло — це скло , яке є забарвленим в якийсь один тон. Крізь нього видно те, що відбувається навколо. Забарвлення можна досягнути декількома методами. Досить поширеним на сьогодні є скло тоноване в масі. Це означає, що коли його плавили у пічці, туди додали спеціальні пігменти в потрібних пропорціях. Переважно це є бронзове (коричневе),графітове (сіре), зелене чи синє скло. Причому ці кольори можуть бути різноманітних відтінків, які залежать від хімічного складу скла, та, як результат, отримуємо різну пропускну здатність для УФ-променів.

Компанія «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм клієнтам різноманітні види скла: тоноване, сатин, крізет,скло «Дельта» (біле,бронза, золота жилка).


Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця