Горизонтальні алюмінієві жалюзі.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – прекрасне рішення, яке дозволить максимально захистити приміщення від прямих сонячних променів за допомогою механізму нахилу ламелей. Даний механізм дозволяє управляти висотою жалюзі і кутом повороту ламелей, забезпечуючи зміна світлового потоку в приміщенні.

Матеріалом для виготовлення ламелей жалюзі є високоміцний алюміній, що дозволяє ламелям не гнутись. Горизонтальні алюмінієві жалюзі покриті високоміцним кольоровим вініловим покриттям, яке забезпечує високу стійкість до впливу зовнішніх факторів.

У горизонтальних жалюзі ламелі знаходяться одна на іншій, між ними натягнуті невеликі шнури – так звана система «драбинка», завдяки якій всі планки обертатимуться синхронно і симетрично. Також, завдяки цьому пристрою драбинки, шнури якій проходять крізь щілини кожної з планок, ламелі можуть здійснювати обороти так, що потік світла може направлятися як у бік стелі, так і в бік підлоги. Підйом і опускання горизонтальних жалюзі починається з самої нижньої планки.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі, завдяки своїй непроникності і щільності, забезпечать прохолоду всередині приміщення влітку, а взимку запобіжать витік тепла назовні. Жалюзі горизонтальні алюмінієві створять атмосферу відокремленості і можуть бути встановлені практично в будь-яких приміщеннях, а також допоможуть захистити від сторонніх очей різні прорізи.

Основною перевагою жалюзі з алюмінію є їх легка вага і великий запас міцності. Алюміній не гниє, не виділяє і не поглинає запахи. Алюміній повністю нешкідливий для людського здоров’я, не викликає алергії.

Жалюзі з алюмінію чистяться без особливих зусиль, легко піддаються вологого прибирання, для видалення сильних забруднень можна скористатися миючими засобами. Крім того, жалюзі з алюмінію ідеально підходять для приміщень, де є великий ризик загоряння, а також для медичних установ.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі «Стандарт» 16-25 мм.

давайте розглянемо жалюзі з алюмінію або, як їх ще називають, металеві жалюзі. Жалюзі цього типу встановлюються на вікна з будь-якого матеріалу, а також на стіну або стелю. На алюмінієві горизонтальні жалюзі застосовується так звана система «драбинка».
Тип управління «тростина-шнур», характерний для жалюзі колекції «Cтандарт», дозволяє відкривати або закривати жалюзі спеціальним обертовим механізмом. У даному варіанті шнур необхідний для фіксації жалюзі в потрібному місці за вашим вибором, а тростина – для обертання ламелей.
Колекція горизонтальних жалюзі «Стандарт» представлена ​​в широкій колірній палітрі. Жалюзі з алюмінію можуть стати прекрасним рішенням для вашого інтер’єру. Вибір за Вами!

Горизонтальні алюмінієві жалюзі виготовлені із смужок алюмінієвої стрічки шириною 16 і 25 мм, забарвленою в різні кольори спеціальною екологічно чистою фарбою, стійкою до дії сонячних променів і перепадів температури.

Краще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер’єру квартири чи офісу. Простота у догляді і експлуатації є незаперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі в будь-яких приміщеннях. Велика колірна гамма дозволить Вам вдало підібрати колір жалюзі для будь-якого інтер’єру. Завдяки оригінальній системі кріплення, жалюзі легко монтуються на пластикові вікна. Жалюзі щільно прилягають до склопакета, не займаючи при цьому додаткову площу вікна і утворюючи з ним єдине ціле.

Практичне, функціональне і недороге рішення для оформлення вікна. Простота у догляді, гігієнічність і зручність експлуатації, широкі можливості застосування (кріплення на звичайні і мансардні вікна, на дерев’яні рами і рами ПВХ, а також можливість виготовлення міжрамного варіанту) роблять алюмінієві горизонтальні жалюзі практично універсальними. А різноманітність фактур і широка колірна гамма, що включає як однотонні зразки, зразки з малюнком, так і перфоровані, дозволять зробити стильним і неповторним будь-яке вікно.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – невід’ємний атрибут  офісів і виробничих приміщень, там, де немає нічого зайвого і все підпорядковано ідеї функціональності. Крім того, вони також можуть використовуватися і на кухні, ванній кімнаті і в будь-якому приміщенні, де потрібний при підвищеній вологості практичний і недорогий світлозахист. Ламелі горизонтальних жалюзів можуть бути як 25 мм шириною, так і вузькі, 16 мм, вони виглядають більш витончено.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі «Cолодизайн» 16-25 мм.

Жалюзі «Солодизайн» 16-25 мм монтуються в світловий проєм між штапіками вікна, причому глибина штапіка повинна бути не менше 15 мм.

Карниз кріпиться за допомогою шурупів безпосередньо в штапік, що не порушує герметичність профілю вікна.

Ширина ламелей горизонтальних жалюзі «Солодизайн» може варіюватися від 16 мм. до 25 мм. Найбільш поширеною шириною є 25мм, що дозволяє сповна обмежити доступ світлового потоку і мінімізувати огляд вашого приміщення із зовнішнього боку.

Ми також пропонуємо більш сучасну систему управління для алюмінієві горизонтальні жалюзі «Солодизайн», в якій використовується один ланцюжок, що відповідає як за поворот планок-ламелей, так і за піднімання й опускання жалюзі і самофіксацію. Додатково пропонуємо систему максимального затемнення, завдяки якій істотно знижується кількість проникаючого в кімнату світла за рахунок додаткової пробивки планок-ламелей.

Прайс на горизонтальні жалюзі:

Мінімальна оплачувана площа за 0,50 м.кв.

Мінімальний розмір замовлення 0,75 м.кв для 16 мм. жалюзі.

Ціна вказана в у.о, оплата здійснюється в гривнях по курсу на день замовлення.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця