Енергозберігаюче скло.

Енергозберігаючі склопакети.

Наша компанія «Фабрика вікон та дверей» рада запропонувати своїм покупцям енергозберігаючі склопакети  за кращими цінами. У наш час нестабільної кліматичної ситуації, усе більш актуальним стає питання облаштування будинку, як єдиного місця, де можна врятуватися від непередбачуваності погоди. Якщо літня спека виснажує небувалими температурами, знаходячись в задушливому офісі, рахуєш хвилини, коли вже опинишся вдома. Але спека неначе переслідує,  і, не отримавши очікуваної прохолоди, розумієш, що твій будинок – не та фортеця, про яку мріяв. Або ж замість того, щоб в морозний вечір, після робочого дня  опинитися в теплі, відчувати себе в безпеці, вимушений укутуватись в три ковдри. Саме час замислитись, що ж ми робимо не так. Придбання дорогого устаткування для підтримки штучного клімату не приносить очікуваного ефекту? Висновок очевидний – дорогий обігрівач не в змозі обігріти всю вулицю. За даними досліджень, найбільші  втрати тепла належить вікнам.

Енергозберігаюче скло (І-скло) – скло зі спеціальним покриттям, що селективно відбиває інфрачервоні промені (довгохвильову область спектра випромінювання), які переносять тепло. Оскільки покриття складається з дуже тонких шарів, напилених на поверхню скла, те енергозберігаюче скло свою прозорість до видимого світла змінює незначно.

Енергозберігаючі склопакети відбивають інфрачервоне (теплове) випромінювання назад у приміщення. Енергозберігаючі склопакети – прекрасне вирішення для поліпшення теплоізоляційних властивостей вікон.

Енергозберігаючі склопакети володіють рядом незаперечних переваг:

  • Поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з енергозберігаючим склом у порівнянні із двокамерним склопакетом зі звичайним склом.
  • Економія засобів. Енергозберігаючі однокамерні склопакети значно дешевші за двокамерні. А також енергозберігаючі склопакети заощаджують ваші кошти на додатковий обігрів приміщення
  • Завдяки невеликій вазі в порівнянні із двокамерними склопакетами, енергозберігаючі однокамерні склопакети створюють менше навантаження на фурнітуру створки, продовжуючи тим самим термін використання пластикового вікна.
  • Охороняють від вицвітання шпалери, картини, килими.
  • Комфортний мікроклімат у зоні вікна. Оскільки поверхня пакета тепла, зона вікна ідеально підходить для створення робочого місця або розведення квітів (при температурі на вулиці -26С, у приміщенні t +20С, температура на поверхні скла, у звичайного склопакета +4,7С для енергозберігаючого склопакета t +14С).

Енергозберігаючі склопакети.Ефективність обігріву приміщення багато в чому залежить не від інтенсивності роботи обігрівача, а від кількості тепла, яке залишається в межах будинку. Максимального результату в цьому випадку можна добитися, використовуючи ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ, що діють за принципом теплового щита (дзеркала).

Спеціальне срібне напилення на поверхні скла запобігає витоку тепла з приміщення в холодні часи року, зберігаючи його у вашому будинку.

В період спеки літом, дана технологія дозволяє захищати ваше житло від перегріву, відбиваючи частину  сонячних променів. Важливим показником якості віконного склопакета є характеристика шумоізоляції. Пониження проникнення шуму в будинок особливо гостро, якщо вікно виходить на жваву вулицю. Звукоізоляція у звичайного двокамерного склопакета вища, проте, теплосбереження помітно програє енергозберігаючому склопакету. При цьому вага двокамерного склопакета приблизно в 1,5 рази вище енергозберігаючого, що негативно позначається на терміні експлуатації фурнітури вікна. Для оптимального використання віконних систем з покращеними звукоізоляційними властивостями, без збитку теплозберігаючим характеристикам, вам пропонується подвійний склопакет  з срібним покриттям на одному склі.Коефіцієнт звукоізоляції в даному випадку дорівнює коефіцієнту звукоізоляції звичайного двокамерного склопакета, проте, опір теплопередачі помітно вище.

Використання склопакета з i-склом істотно зменшує кількість ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яке негативно впливає на рослини, повітря, та призводить до вицвітання меблів та шпалер. Таким чином, вікна зберігають  не тільки тепло, а ще й кольори у вашому житті.

Для того, щоб на практиці відчути ефективність і переваги енергозберігаючого скла, ми запрошуємо вас відвідати офіс компанії «Фабрика вікон і дверей». На спеціалізованому апараті для імітації теплових процесів кімнати, ви зможете власноруч відчути знижену теплопровідність енергозберігаючого склопакета.

Нормативи та вимоги ГОСТУ.

Те, яким має бути показник опору теплопередачі, регулюється ГОСТУ Б.В.2.6 – 24-2001, яке діє в Україні з січня 2001 року і ГОСТУ Б.В.2.6.-15-99, яке діє з березня 1999 року, опір теплопередачі у віконних блоках повинен відповідати значенню не менше, ніж 0,5 м2 ° С / Вт для 1-ї кліматичної зони України, до неї відносяться Київ та інші області (Суми, Чернігів, Донецьк, Кіровоград, Луганськ, Полтава).

Порівняльна таблиця показників опору теплопередачі:

Склопакет Коефіцієнт опору теплопередачі, R (м2 °С/Вт)
4-16-4 0,32
4-12-4-16-4 0,52
4-16-4i 0,59
4-16Ar-4i 0,66
4-12-4-16-4i 0,72
4-12Ar-4-16Ar-4i 0,80

Як видно, 1-но камерний склопакет зі звичайними стеклами забезпечує майже в два рази менше опір теплопередачі, ніж 1-но камерний склопакет з аргоном і i-склом.

Який склопакет тепліше? 1-но чи 2-х камерний?
З цієї ж таблиці значень простежується, що у двокамерного склопакета опір теплопередачі на 60% вище, ніж у 1-но камерного.
Склопакет, в камерах якого знаходиться аргон, а не повітря, покращує ефективність. Це відбувається тому, що аргон повільніше передає тепло від внутрішнього скла зовнішньому і не дуже швидко вбирає тепло у внутрішнього скла, тому що його теплопровідність і теплоємність менше. Аргон покращує показники склопакета в середньому на 10%.
Найтеплішим склопакетом є 2-х камерний з аргоном замість повітря в камерах та i-склом (він забезпечує найвищий R (м2 ° С / Вт) = 0,80).
За нашими даними, за кілька останніх років купівля енергозберігаючих вікон зросла з 10 до 46%. Кількість людей, що купують енергозберігаючі вікна, постійно зростає, тому що коштують вони приблизно на 10% аналогічного склопакета зі звичайними стеклами, але економить вдвічі більше теплової енергії.

Ми раді працювати з вами та для вас.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця