Встановлення вікон і алюмінієвих виробів – це важливий і складний процес, від якого залежить, у тому числі, і термін служби всієї конструкції. Якісне встановлення важливе не менш, ніж якість самого виробу.
У нашій компанії встановлення вікон і алюмінієвих конструкцій виконують фахівці високої кваліфікації, із застосуванням сучасних матеріалів і технологій.
Встановлення вікон починається з підготовки прорізів. Перевіривши відповідність габаритних розмірів виробів прорізу, виробляється демонтаж стулки і при необхідності демонтується склопакет у місці глухого засклення. Залежно від типу кріплення – або сверлятся отвори в коробці під монтажні дюбелі (будівельні шурупи), або кріпляться монтажні пластини. Після підготовки кріплень віконні або дверні блоки встановлюються на рівні таким чином, щоб відхилення від вертикалі й горизонталі сторін коробки, змонтованих виробів, не перевищувало 1,5 мм на 1 м довжини, але не більше 3 мм на висоту виробу і тимчасово фіксують настановними клинами.
Піноутеплювач наноситься по всьому периметрі прорізу в глибину шва рівномірним шаром, із врахуванням її здатності вторинного розширення. При значній ширині монтажних швів піну наносять пошарово, з інтервалом не менше 15 хвилин.
Відлив кріпиться до подставочного профілю. Знизу відливу застосовується піноутеплювач. Зазор між капельником і стіною повинен становити не менш 20 мм. Торці відливів бажано заводити на зовнішні відкоси.
Підвіконня встановлюється на піну. У районі контакту з рамою перед встановленням наноситься смужка силікону, потім підвіконня заводитися під раму на рівні і підбивається клинами знизу та при необхідності распираєтся зверху. Заключний етап встановлення пластикових і алюмінієвих виробів – очищення виробів від пилу й бруду, встановлення кришок петель, заглушок на водовідвідні отвори й заглушок технологічних отворів кріпильних елементів.
Також за Вашим бажанням наші фахівці можуть зробити встановлення відкосів, у яке входить:
- видалення старого шару штукатурки;
- вирівнювання віконного прорізу;
- теплоізоляція відкосів;
- герметизація монтажного шва під порогом і підвіконням;
- герметизація зовнішнього монтажного шва;
- монтаж пластикових відкосів.
Важливим і необхідним завданням при монтажі різних віконних систем є надійна й довговічна герметизація монтажного шва у вузлі примикання віконного або дверного блоку до стенового прорізу. Монтажний шов у місці примикання віконної коробки до стіни повинен:
- Бути щільним, герметичним, повітронепроникним
- Мати стійкість до впливу атмосферної вологи
- Мати необхідні звуко- і теплозахисні якості
- Мати гарну опірність до впливу водяної пари, що йде в холодний період зсередини приміщення назовні.
Утеплювач необхідно захистити від впливу вологи, ультрафіолетових променів та інших кліматичних впливів, інакше згодом це приведе до руйнування піни в зазорі, і, як наслідок, до порушення герметичності прорізу.
МОНТАЖ З ВИКОРИСТАННЯМ УЩІЛЬНЮВАЛЬНИХ СТРІЧОК
Принцип ущільнення формулюється в такий спосіб: зовні – захист від кліматичних впливів, усередині – утеплювач, зсередини – пароізоляція.
1. Ізоляція зовнішнього рівня, ВУЛ – вологоізоляційна ущільнювальна стрічка.
Захист матеріалами, які захищають стик від впливу погодних факторів, але в той же час є паропроникними.
|
2. Ізоляція середнього рівня, ПСУЛ – попередньо стисла ущільнювальна стрічок.
Захист простору між віконним профілем і стіною за допомогою тепло- і звукоізоляційного матеріалу. |
3. Ізоляція внутрішнього рівня, ПУЛ – пароізоляційна ущільнювальна стрічка.
Із внутрішньої сторони вікна застосовуються щільні пароізоляційні матеріали. Вони ізолюють стик від проникнення в нього вологи зсередини приміщення, а також виключають вихід конденсату на відкоси, перешкоджаючи утворенню цвілі й грибка на внутрішній поверхні стику. |