МОНТАЖНА ПІНА

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент монтажної піни нового покоління для використання професіоналами.

Однокомпонентні поліуретанові піни “MagicPro” відрізняються від інших тим, що, розширюючись, не деформують рами і коробки, рівномірно заповнюючи щонайменші щілини і порожнини конструкція. Високі показники якості піни “MagicPro” підтверджені сертифікатами і результатами незалежного тестування професійних пін. Монтажні піни діляться на дві категорії: літні і зимові.
Для якісної роботи важливо використовувати піну, відповідно до сезону. Піна з позначкою “Winter” особливо добре підходить для роботи при низьких температурах: вона залишається еластичною, добре і швидко твердне.

Вся піна сертифікована згідно ISO 9001

Пропонуємо широкий вибір поліуретанових монтажних пін для професійного та побутового використання. Продукція “MagicPro” орієнтована, перш за все, на професіоналів, тому у виробництві застосовуються сучасні та високоякісні технології, сировина, рецептури та обладнання.

Піни “MagicPro” призначені для герметизації, монтажу, ущільнення, фіксації, звукоізоляції та теплоізоляції. Тверднучи під дією вологи, що знаходиться в атмосфері, поліуретанова піна володіє високою адгезією до таких будівельних матеріалів як цегла, бетон, штукатурка, дерево, скло, метал, спінені полістирол і поліетилен, тверді ПВХ.

Відрізняються високою стійкістю до старіння, цвітіння і грибка.

Ми пропонуємо однокомпонентні професійні піни ELITE, PREMIUM, STANDART 5, STANDART ручна.

PREMIUM
Час повного затвердання: 24 години.
Об’єм в банці: 750 мл.
Об’єм на виході: до 45 л.
Термостабільність: від -50 до +90 оС.
Створення верхньої плівки: 8 – 12 хвилин.
ELITE
Час повного затвердання: 24 години.
Об’єм у банці: 800 мл.
Об’єм на виході: до 65 л.
Термостабільність: від -50 до +90 оС.
Створення верхньої плівки: 8 – 12 хвилин.

Ручні піни “MagicPro” володіють такими ж хімічними і фізичними властивостями, як і професійні піни і виготовляються з аналогічної сировини. Але, на відміну від професійних, вони адаптовані до використання в домашніх умовах, на точкових проектах: не вимагаючи застосування пістолетів і забезпечуючи менший вихід піни.

STANDART ручна
Час повного затвердання: 24 години.
Об’єм в банці: 750 мл.
Об’єм на виході: до 45 л.
Термостабільність: від -50 до +90 оС.
Створення верхньої плівки: 8 – 12 хвилин.
STANDART 5
Час повного затвердання: 24 години.
Об’єм в банці: 500 мл.
Об’єм на виході: до 25 л.
Термостабільність: від -50 до +90 оС.
Створення верхньої плівки: 8 – 12 хвилин.

Склад:
4,4 – дізіціанат, діфенолометан, пропан / бутан;
Температура оброблюваної поверхні – від -10 оС до +30 оС (оптимально +20 оС);
Коефіцієнт теплопровідності – 0,036 В / мК;
Клас вогнестійкості – В3 (DIN 4102);
Поява верхньої плівки – 8-12 хвилин (при +20 оС відносної вологості повітря 90%);
Час повного застигання – 24 години.

Переваги:
Високоякісні технології та європейське сировина;
Найкраще співвідношення ціни та обсягу;
Можливість вибору в залежності від температурних умов робіт;
Відсутність деформації рам і коробок при розширенні;
Висока еластичність;
Рівномірне заповнення щілин і порожнин;
Відмінна адгезійна здатність.

Також наша компанія пропонує очищувач “MagicPro Cleaner” – універсальний засіб для очищення поверхонь, свіжозабруднених поліуретановою піною і клеєм. Використовується для усунення не затверділих плям на клапанах, балонах і пістолетах.

Є відмінним засобом для знежирення сталевих поверхонь перед застосуванням силіконових герметиків і поліуретанів.

Пістолет “MagicPro Gun” – для професійної піни. Тефлонове покриття внутрішньої частини ствола і штока пістолета дозволяє залишати не до кінця використані балони з піною безпосередньо на пістолетах.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/