ФАРБУВАННЯ ПІД ДЕРЕВО

«Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм клієнтам фарбування профілю алюмінієвих конструкцій під дерево. Для декорування використається технологія порошкового полімерного покриття металовиробів, що імітує фактуру дерева, мармуру й граніту. Подібні покриття з успіхом застосовуються для обробки приміщень із високими вимогами до декоративного оформлення, міцності, атмосферостійкості й пожежобезпеки.

Процес декорування включає три стадії:

1. Попереднє фарбування деталі стандартним порошковим напилюванням. Можна використати поліефірні або поліуретанові фарби певних кольорів.

2. Потім деталі загортаються в плівку, що декорує, з пропаюванням її країв і відкачкою повітря на спеціальному устаткуванні. За рахунок вакуумного розрядження плівка надійно прилягає до поверхні.

3. На останньому етапі заготівки поміщають в спеціальну піч. При нагріванні до 200 С відбувається перенос зображення із плівки у фарбу. Що стосується самого малюнка, то декорування може бути виконане під фактуру практично будь-якого дерево.

image013

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/