Скло і склопакети.

Один з найпоширеніших видів скла, які використовуються в конструкції склопакетів – флоат-скло. Це скло, отримане флоат-методом.

У чому полягає його суть?

Головним чином, в тому, що ще гаряче скло пропускається через флоат-ванну, в якій знаходиться шар розплавленого олова, а потім охолоджується. Скло, отримане таким способом, має практично ідеально гладку поверхню, на якій практично немає фізичних дефектів. Флоат-скло також не має ніяких серйозних оптичних дефектів. Крім того, деякі властивості флоат-склу можна надати ще на стадії його виготовлення, що є безумовною перевагою його перед іншими. Саме тому його частіше інших застосовують для виготовлення склопакетів. Готові склопакети з ним володіють чудовою світлопропускною здатністю, вони пропускають до 90% світла.

Характеристики:

 • плоска поверхня

 • висока світлопропускна здатність

 • оптична прозорість

 • для підвищення безпеки скло може бути ущільнене або ламіноване

 • можливе нанесення срібного напилення для виготовлення зеркала

 • підходить для трафаретного друку, кислотного травлення та декорування c допомогою керамічних матеріалів

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N.

Теплозберігаюче стекло ClimaGuard® N — це низькоемісійне скло. Низькоемісійне скло – це скло, що володіє високою світлопропускною здатністю і прозорістю і в той же час, забезпечуює досить високі показники коефіцієнта теплоізоляції. Іншими словами, завдяки своїй прозорості, воно дозволяює сонячному світлу проникати всередину приміщення, а закумульоване всередині приміщень тепло і теплову енергію від нагрівальних предметів – відображати всередину приміщення.

ClimaGuard ® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції для практичних потреб. У той же час, дотримуються всі вимоги правил з енергозбереження.

Характеристики:

 • Прозоре нейтральне зсередини

 • Можливість загартування або термоущільнення

 • Надзвичайна теплоізоляція, що дозволяє скоротити втрати тепла

 • Високий показник сонячного фактора, що забезпечує ефективне використання сонячної енергії

 • Високий коефіцієнт світлопропускання, що дозволяє максимально ефективно використовувати природне денне освітлення.

Енергозберігаюче, сонцезахисне скло ClimaGuard® Solar.

ClimaGuard® Solar володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями у поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Характеристики:

 • Надійний захист від сонця влітку

 • Високий ступінь теплозахисту взимку

 • Прозорість зсередини – збереження освітленості приміщення

 • Невелика дзеркальність зовні.

Склопакет — це герметична конструкція, що складається із двох або більше листів скла, з’єднаних між собою за допомогою дистанційної рамки й герметиків. Замкнуті порожнини між склом заповнюються висушеним повітрям.

Залежно від Ваших потреб і бажань «Фабрика вікон та дверей» може запропонувати вам одно-, або двокамерні склопакети.

sklopaket 1

Однокамерний стеклопакет: називається так, тому що складається з двох частин скла, які утворюють між собою камеру повітря, повітря є сам по собі теплоізолятором і перешкоджає проникненню холоду у квартиру. Ширина однокамерного склопакета звичайно складає 24 мм, маркований він таким чином: 4-16-4, тобто перша цифра 4 – це товщина першого скла, 16 – це ширина повітряної камери в мм, відповідно чим більше повітряна камера, тим буде теплішим металлопластиковое вікно. Теплоту склопакета можна виразити математично в цифрах, і це коефіцієнт теплопровідності склопакета для однокамерного склопакета складає 0,39 м2/град С/Вт.

Двокамерний склопакет: складається з трьох частин скла і двох повітряних камер, маркіровка пакету (як правило) 4-10-4-10-4, відповідно в цьому пакеті дві повітряні камери по 10 мм і три стекла завтовшки 4 мм, за рахунок такої розстановки ми одержуєм коефіцієнт теплопровідності двухкамерного стеклопакета – 0,5. Вони підходять для скління квартир і житлових будинків, але не забезпечують тепловий запас, нормам, що згідно рекомендуються. Потрібно сказати, що засоби, вкладені в енергозбереження будинку, з часом повернуться у вигляді економії на обігрів в зимовий період, до того ж влітку під час жари, буде не так жаркий. Наука не стоїть на місці і з’явилися енергозберігаючі вікна, суть енергозбереження полягає в тому, що на внутрішню частину одного з скла наносять прозорий шар напилення, який відображає теплові хвилі назад в будинок і не дає їм вийти назовні. Даний метод настільки ефективний, що в більшості Європейських країн, звичайні двокамерні пакети замінили на однокамерні енергозберігаючі, у яких коефіцієнт енергозбереження складає – 0,65 і вище. Це на 30 % більш ніж, звичайне двокамерне вікно.

Енергозберігаючі склопакети володіють рядом незаперечних переваг:

 • Поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з енергозберігаючим склом у порівнянні із двокамерним склопакетом зі звичайним склом.
 • Економія засобів. Енергозберігаючі однокамерні склопакети значно дешевші за двокамерні. А також енергозберігаючі склопакети зберігають Ваші заощадження на додатковий обігрів приміщення.
 • Завдяки невеликій вазі в порівнянні із двокамерними склопакетами, енергозберігаючі однокамерні склопакети створюють менше навантаження на фурнітуру стулки, продовжуючи тим самим термін використання пластикового вікна.
 • Охороняють від вицвітання шпалери, картини, килими.
 • Комфортний мікроклімат у зоні вікна. Оскільки поверхня пакета тепла, зона вікна ідеально підходить для створення робочого місця або розведення квітів (при температурі на вулиці -26С, у приміщенні t +20С, температура на поверхні скла, у звичайного склопакета +4,7С для енергозберігаючого склопакета t +14С).

Порівняльна таблиця склопакетів по шумо- і теплоізоляції:

Тип засклення Опис Формула склопакета, мм Товщина склопакета, мм Вага склопакета, кг/м2 Пропущення видимої частини спектра Звукоізоляція, дБА Коефіцієнт опору теплопередачі, м2С/Вт
Однокамерний склопакет Стандартна тепло- звукоізоляція 4-16-4 24 20 80% 26 0,32
Двокамерний склопакет Додаткова теплоізоляція 4-12-4-8-4 32 30 72% 28 0,50
Однокамерний склопакет з енергозбереженням Посилена теплоізоляція 4LowE-16ar-4 24 20 73% 26 0,62
Однокамерний звукоізолюючий склопакет Додаткова звукоізоляція 4-14-6 24 24 74% 34 0,32
Двокамерний звукоізолюючий склопакет Посилена тепло-звукоізоляція 4-10-4-8-6 32 34 67% 35 0,50
Однокамерний звукоізолюючий склопакет з енергозбереженням Додаткова звукоізоляція з посиленою теплоізоляцією 4LowE-15ar-5 24 24 70% 32 0,62
Однокамерний звукоізолюючий склопакет з енергозбереженням Посилена звукоізоляція з посиленою теплоізоляцією 4LowE-14ar-6 24 24 69% 34 0,62
Однокамерний звукоізолюючий склопакет з енергозбереженням Максимальна тепло- звукоізоляція 4LowE-12ar-8 24 24 69% 35 0,62

Тоновані склопакети.

Просто кажучи, тоноване скло — це скло , яке є забарвленим в якийсь один тон. Крізь нього видно те, що відбувається навколо. Забарвлення можна досягнути декількома методами. Досить поширеним на сьогодні є скло тоноване в масі. Це означає, що коли його плавили у пічці, туди додали спеціальні пігменти в потрібних пропорціях. Переважно це є бронзове (коричневе),графітове (сіре), зелене чи синє скло. Причому ці кольори можуть бути різноманітних відтінків, які залежать від хімічного складу скла, та, як результат, отримуємо різну пропускну здатність для УФ-променів.

Компанія «Фабрика вікон та дверей» пропонує своїм клієнтам різноманітні види скла: тоноване, сатин, крізет,скло «Дельта» (біле,бронза, золота жилка).


Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/