Горизонтальні алюмінієві жалюзі.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – прекрасне рішення, яке дозволить максимально захистити приміщення від прямих сонячних променів за допомогою механізму нахилу ламелей. Даний механізм дозволяє управляти висотою жалюзі і кутом повороту ламелей, забезпечуючи зміна світлового потоку в приміщенні.

Матеріалом для виготовлення ламелей жалюзі є високоміцний алюміній, що дозволяє ламелям не гнутись. Горизонтальні алюмінієві жалюзі покриті високоміцним кольоровим вініловим покриттям, яке забезпечує високу стійкість до впливу зовнішніх факторів.

У горизонтальних жалюзі ламелі знаходяться одна на іншій, між ними натягнуті невеликі шнури – так звана система «драбинка», завдяки якій всі планки обертатимуться синхронно і симетрично. Також, завдяки цьому пристрою драбинки, шнури якій проходять крізь щілини кожної з планок, ламелі можуть здійснювати обороти так, що потік світла може направлятися як у бік стелі, так і в бік підлоги. Підйом і опускання горизонтальних жалюзі починається з самої нижньої планки.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі, завдяки своїй непроникності і щільності, забезпечать прохолоду всередині приміщення влітку, а взимку запобіжать витік тепла назовні. Жалюзі горизонтальні алюмінієві створять атмосферу відокремленості і можуть бути встановлені практично в будь-яких приміщеннях, а також допоможуть захистити від сторонніх очей різні прорізи.

Основною перевагою жалюзі з алюмінію є їх легка вага і великий запас міцності. Алюміній не гниє, не виділяє і не поглинає запахи. Алюміній повністю нешкідливий для людського здоров’я, не викликає алергії.

Жалюзі з алюмінію чистяться без особливих зусиль, легко піддаються вологого прибирання, для видалення сильних забруднень можна скористатися миючими засобами. Крім того, жалюзі з алюмінію ідеально підходять для приміщень, де є великий ризик загоряння, а також для медичних установ.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі «Стандарт» 16-25 мм.

давайте розглянемо жалюзі з алюмінію або, як їх ще називають, металеві жалюзі. Жалюзі цього типу встановлюються на вікна з будь-якого матеріалу, а також на стіну або стелю. На алюмінієві горизонтальні жалюзі застосовується так звана система «драбинка».
Тип управління «тростина-шнур», характерний для жалюзі колекції «Cтандарт», дозволяє відкривати або закривати жалюзі спеціальним обертовим механізмом. У даному варіанті шнур необхідний для фіксації жалюзі в потрібному місці за вашим вибором, а тростина – для обертання ламелей.
Колекція горизонтальних жалюзі «Стандарт» представлена ​​в широкій колірній палітрі. Жалюзі з алюмінію можуть стати прекрасним рішенням для вашого інтер’єру. Вибір за Вами!

Горизонтальні алюмінієві жалюзі виготовлені із смужок алюмінієвої стрічки шириною 16 і 25 мм, забарвленою в різні кольори спеціальною екологічно чистою фарбою, стійкою до дії сонячних променів і перепадів температури.

Краще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер’єру квартири чи офісу. Простота у догляді і експлуатації є незаперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі в будь-яких приміщеннях. Велика колірна гамма дозволить Вам вдало підібрати колір жалюзі для будь-якого інтер’єру. Завдяки оригінальній системі кріплення, жалюзі легко монтуються на пластикові вікна. Жалюзі щільно прилягають до склопакета, не займаючи при цьому додаткову площу вікна і утворюючи з ним єдине ціле.

Практичне, функціональне і недороге рішення для оформлення вікна. Простота у догляді, гігієнічність і зручність експлуатації, широкі можливості застосування (кріплення на звичайні і мансардні вікна, на дерев’яні рами і рами ПВХ, а також можливість виготовлення міжрамного варіанту) роблять алюмінієві горизонтальні жалюзі практично універсальними. А різноманітність фактур і широка колірна гамма, що включає як однотонні зразки, зразки з малюнком, так і перфоровані, дозволять зробити стильним і неповторним будь-яке вікно.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – невід’ємний атрибут  офісів і виробничих приміщень, там, де немає нічого зайвого і все підпорядковано ідеї функціональності. Крім того, вони також можуть використовуватися і на кухні, ванній кімнаті і в будь-якому приміщенні, де потрібний при підвищеній вологості практичний і недорогий світлозахист. Ламелі горизонтальних жалюзів можуть бути як 25 мм шириною, так і вузькі, 16 мм, вони виглядають більш витончено.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі «Cолодизайн» 16-25 мм.

Жалюзі «Солодизайн» 16-25 мм монтуються в світловий проєм між штапіками вікна, причому глибина штапіка повинна бути не менше 15 мм.

Карниз кріпиться за допомогою шурупів безпосередньо в штапік, що не порушує герметичність профілю вікна.

Ширина ламелей горизонтальних жалюзі «Солодизайн» може варіюватися від 16 мм. до 25 мм. Найбільш поширеною шириною є 25мм, що дозволяє сповна обмежити доступ світлового потоку і мінімізувати огляд вашого приміщення із зовнішнього боку.

Ми також пропонуємо більш сучасну систему управління для алюмінієві горизонтальні жалюзі «Солодизайн», в якій використовується один ланцюжок, що відповідає як за поворот планок-ламелей, так і за піднімання й опускання жалюзі і самофіксацію. Додатково пропонуємо систему максимального затемнення, завдяки якій істотно знижується кількість проникаючого в кімнату світла за рахунок додаткової пробивки планок-ламелей.

Прайс на горизонтальні жалюзі:

Мінімальна оплачувана площа за 0,50 м.кв.

Мінімальний розмір замовлення 0,75 м.кв для 16 мм. жалюзі.

Ціна вказана в у.о, оплата здійснюється в гривнях по курсу на день замовлення.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/