Горизонтальні дерев’яні жалюзі.

Дерев’яні жалюзі стануть прикрасою будь-якого інтер’єру. Цей вид жалюзі коштує вельми дорого, тому що виготовлений з натуральних матеріалів.

Дерев’яні жалюзі виготовляються, як правило, з міцних легких порід деревини (канадська липа, коркове дерево), ламелі проходять якісну обробку, ретельно шліфуються і покриваються лаком, оберігаючи дерев’яні жалюзі від вигорання.

Дерев’яні ламелі жалюзі добре регулюють світловий потік в приміщенні, не перегріваються, гігієнічні, міцні і довговічні. Для виготовлення дерев’яних жалюзі використовуються ламелі шириною 25 і 50 мм.

Основна перевага дерев’яних жалюзі в тому, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу, надають інтер’єру вишуканий і благородний вигляд. Використання цього виду жалюзі ідеально підійде для людей, які страждають від алергії. Ламелі цього виду жалюзі мають неповторною красою візерунка деревних волокон, притягують погляд і позитивно впливають на психоемоційний стан людини.

Способи фіксації і управління для дерев’яних жалюзі 25мм-50мм.

Тесьма для жалюзі 50 мм. і 25 мм.

Увага!
В процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду дерев’яних жалюзі і прояв певних деформацій:
Жалюзі з натурального дерева не рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Cо часом допускається деяка деформація ламелей, особливо в приміщеннях з перепадами температури і вологості.
З сонячної сторони з часом можлива деяка втрата кольору ламелей.

Увага!

В процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду дерев’яних жалюзі і прояви деформацій:

Жалюзі з натурального дерева не рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

З часом допускається деяка деформація ламелей, особливо в приміщеннях з перепадами температури і вологості.

З сонячної сторони з часом можлива деяка втрата кольору ламелей.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/