Двері металопластикові T 92, T 104, Z 104 «Epsilon».

Металопластикові двері – це надзвичайно практичне рішення. Вони красиві, надійні, міцні і довговічні; за ними легко доглядати, і вони неприступні для непроханих гостей.

Ми звикли бачити металопластикові двері у магазинах, офісах та в іншій «робочій» обстановці. Однак, двері з ПВХ чудово пасують також і житловим об’єктам: квартирам, особнякам, котеджам, будинкам.

Металопластикові двері отримали заслужене визнання не тільки у користувачів, а і у фахівців. Двері з ПВХ успішно пройшли численні тести та перевірки щодо відповідності державним і міжнародним стандартам.

Під час випробувань та інтенсивної експлуатації металопластикові двері впевнено довели, що вони:

  • забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію;
  • зберігають форму під час перепадів температур і вологості повітря;
  • відповідають стандартам екологічної та пожежної безпеки;
  • мають тривалий термін експлуатації.

До цих чудових характеристик металопластику як матеріалу додамо, що наша компанія «Фабрика вікон і дверей» виготовляє двері з ПВХ  різноманітних форм, розмірів та кольорів (каталог моделей).

Вхідні пластикові двері можуть відкриватися як назовні, так і всередину. Крім того, вони можуть складатися з одного дверного полотна чи з двох (робочого і глухого).

Одночасно ми орієнтуємося на те, що вхідні двері з ПВХ розраховані на часте відкривання і закривання, тому на них встановлюємо навісні петлі і надійну фурнітуру.

Переваги металопластикових дверей T 92, T 104, Z 104.

У лінійці профільних систем «Epsilon» дверна група представлена ​​системами з монтажною шириною 60 мм. Ці системи дозволяють прекрасно ізолювати приміщення від набридливого шуму вулиці.

Високий рівень енергозбереження, створює зручності при використанні в приватних будинках, за містом або в міських квартирах, з підвищеними вимогами до енергозбереження.

Технічні характеристики:

  • глибина – 60 мм.
  • клас А.
  • нахил дренажу – 2 °.
  • склопакет – 24 мм і 32 мм.
  • ширина наплава – 14 мм.

Металопластикові  двері з профілю «Epsilon» крім практичних властивостей, допоможуть вам у створенні оригінального дизайну інтер’єру.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/