Енергозберігаюче скло.

Енергозберігаючі склопакети.

Наша компанія «Фабрика вікон та дверей» рада запропонувати своїм покупцям енергозберігаючі склопакети  за кращими цінами. У наш час нестабільної кліматичної ситуації, усе більш актуальним стає питання облаштування будинку, як єдиного місця, де можна врятуватися від непередбачуваності погоди. Якщо літня спека виснажує небувалими температурами, знаходячись в задушливому офісі, рахуєш хвилини, коли вже опинишся вдома. Але спека неначе переслідує,  і, не отримавши очікуваної прохолоди, розумієш, що твій будинок – не та фортеця, про яку мріяв. Або ж замість того, щоб в морозний вечір, після робочого дня  опинитися в теплі, відчувати себе в безпеці, вимушений укутуватись в три ковдри. Саме час замислитись, що ж ми робимо не так. Придбання дорогого устаткування для підтримки штучного клімату не приносить очікуваного ефекту? Висновок очевидний – дорогий обігрівач не в змозі обігріти всю вулицю. За даними досліджень, найбільші  втрати тепла належить вікнам.

Енергозберігаюче скло (І-скло) – скло зі спеціальним покриттям, що селективно відбиває інфрачервоні промені (довгохвильову область спектра випромінювання), які переносять тепло. Оскільки покриття складається з дуже тонких шарів, напилених на поверхню скла, те енергозберігаюче скло свою прозорість до видимого світла змінює незначно.

Енергозберігаючі склопакети відбивають інфрачервоне (теплове) випромінювання назад у приміщення. Енергозберігаючі склопакети – прекрасне вирішення для поліпшення теплоізоляційних властивостей вікон.

Енергозберігаючі склопакети володіють рядом незаперечних переваг:

  • Поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з енергозберігаючим склом у порівнянні із двокамерним склопакетом зі звичайним склом.
  • Економія засобів. Енергозберігаючі однокамерні склопакети значно дешевші за двокамерні. А також енергозберігаючі склопакети заощаджують ваші кошти на додатковий обігрів приміщення
  • Завдяки невеликій вазі в порівнянні із двокамерними склопакетами, енергозберігаючі однокамерні склопакети створюють менше навантаження на фурнітуру створки, продовжуючи тим самим термін використання пластикового вікна.
  • Охороняють від вицвітання шпалери, картини, килими.
  • Комфортний мікроклімат у зоні вікна. Оскільки поверхня пакета тепла, зона вікна ідеально підходить для створення робочого місця або розведення квітів (при температурі на вулиці -26С, у приміщенні t +20С, температура на поверхні скла, у звичайного склопакета +4,7С для енергозберігаючого склопакета t +14С).

Енергозберігаючі склопакети.Ефективність обігріву приміщення багато в чому залежить не від інтенсивності роботи обігрівача, а від кількості тепла, яке залишається в межах будинку. Максимального результату в цьому випадку можна добитися, використовуючи ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ, що діють за принципом теплового щита (дзеркала).

Спеціальне срібне напилення на поверхні скла запобігає витоку тепла з приміщення в холодні часи року, зберігаючи його у вашому будинку.

В період спеки літом, дана технологія дозволяє захищати ваше житло від перегріву, відбиваючи частину  сонячних променів. Важливим показником якості віконного склопакета є характеристика шумоізоляції. Пониження проникнення шуму в будинок особливо гостро, якщо вікно виходить на жваву вулицю. Звукоізоляція у звичайного двокамерного склопакета вища, проте, теплосбереження помітно програє енергозберігаючому склопакету. При цьому вага двокамерного склопакета приблизно в 1,5 рази вище енергозберігаючого, що негативно позначається на терміні експлуатації фурнітури вікна. Для оптимального використання віконних систем з покращеними звукоізоляційними властивостями, без збитку теплозберігаючим характеристикам, вам пропонується подвійний склопакет  з срібним покриттям на одному склі.Коефіцієнт звукоізоляції в даному випадку дорівнює коефіцієнту звукоізоляції звичайного двокамерного склопакета, проте, опір теплопередачі помітно вище.

Використання склопакета з i-склом істотно зменшує кількість ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яке негативно впливає на рослини, повітря, та призводить до вицвітання меблів та шпалер. Таким чином, вікна зберігають  не тільки тепло, а ще й кольори у вашому житті.

Для того, щоб на практиці відчути ефективність і переваги енергозберігаючого скла, ми запрошуємо вас відвідати офіс компанії «Фабрика вікон і дверей». На спеціалізованому апараті для імітації теплових процесів кімнати, ви зможете власноруч відчути знижену теплопровідність енергозберігаючого склопакета.

Нормативи та вимоги ГОСТУ.

Те, яким має бути показник опору теплопередачі, регулюється ГОСТУ Б.В.2.6 – 24-2001, яке діє в Україні з січня 2001 року і ГОСТУ Б.В.2.6.-15-99, яке діє з березня 1999 року, опір теплопередачі у віконних блоках повинен відповідати значенню не менше, ніж 0,5 м2 ° С / Вт для 1-ї кліматичної зони України, до неї відносяться Київ та інші області (Суми, Чернігів, Донецьк, Кіровоград, Луганськ, Полтава).

Порівняльна таблиця показників опору теплопередачі:

Склопакет Коефіцієнт опору теплопередачі, R (м2 °С/Вт)
4-16-4 0,32
4-12-4-16-4 0,52
4-16-4i 0,59
4-16Ar-4i 0,66
4-12-4-16-4i 0,72
4-12Ar-4-16Ar-4i 0,80

Як видно, 1-но камерний склопакет зі звичайними стеклами забезпечує майже в два рази менше опір теплопередачі, ніж 1-но камерний склопакет з аргоном і i-склом.

Який склопакет тепліше? 1-но чи 2-х камерний?
З цієї ж таблиці значень простежується, що у двокамерного склопакета опір теплопередачі на 60% вище, ніж у 1-но камерного.
Склопакет, в камерах якого знаходиться аргон, а не повітря, покращує ефективність. Це відбувається тому, що аргон повільніше передає тепло від внутрішнього скла зовнішньому і не дуже швидко вбирає тепло у внутрішнього скла, тому що його теплопровідність і теплоємність менше. Аргон покращує показники склопакета в середньому на 10%.
Найтеплішим склопакетом є 2-х камерний з аргоном замість повітря в камерах та i-склом (він забезпечує найвищий R (м2 ° С / Вт) = 0,80).
За нашими даними, за кілька останніх років купівля енергозберігаючих вікон зросла з 10 до 46%. Кількість людей, що купують енергозберігаючі вікна, постійно зростає, тому що коштують вони приблизно на 10% аналогічного склопакета зі звичайними стеклами, але економить вдвічі більше теплової енергії.

Ми раді працювати з вами та для вас.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/