ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН

Встановлення вікон і алюмінієвих виробів – це важливий і складний процес, від якого залежить, у тому числі, і термін служби всієї конструкції. Якісне встановлення важливе не менш, ніж якість самого виробу.

preview_2
preview_3
preview_4
preview_5
preview_6

У нашій компанії встановлення вікон і алюмінієвих конструкцій виконують фахівці високої кваліфікації, із застосуванням сучасних матеріалів і технологій.

Встановлення вікон починається з підготовки прорізів. Перевіривши відповідність габаритних розмірів виробів прорізу, виробляється демонтаж стулки і при необхідності демонтується склопакет у місці глухого засклення. Залежно від типу кріплення – або сверлятся отвори в коробці під монтажні дюбелі (будівельні шурупи), або кріпляться монтажні пластини. Після підготовки кріплень віконні або дверні блоки встановлюються на рівні таким чином, щоб відхилення від вертикалі й горизонталі сторін коробки, змонтованих виробів, не перевищувало 1,5 мм на 1 м довжини, але не більше 3 мм на висоту виробу і тимчасово фіксують настановними клинами.

Піноутеплювач наноситься по всьому периметрі прорізу в глибину шва рівномірним шаром, із врахуванням її здатності вторинного розширення. При значній ширині монтажних швів піну наносять пошарово, з інтервалом не менше 15 хвилин.

Відлив кріпиться до подставочного профілю. Знизу відливу застосовується піноутеплювач. Зазор між капельником і стіною повинен становити не менш 20 мм. Торці відливів бажано заводити на зовнішні відкоси.

Підвіконня встановлюється на піну. У районі контакту з рамою перед встановленням наноситься смужка силікону, потім підвіконня заводитися під раму на рівні і підбивається клинами знизу та при необхідності распираєтся зверху. Заключний етап встановлення пластикових і алюмінієвих виробів – очищення виробів від пилу й бруду, встановлення кришок петель, заглушок на водовідвідні отвори й заглушок технологічних отворів кріпильних елементів.

Також за Вашим бажанням наші фахівці можуть зробити встановлення відкосів, у яке входить:

  • видалення старого шару штукатурки;
  • вирівнювання віконного прорізу;
  • теплоізоляція відкосів;
  • герметизація монтажного шва під порогом і підвіконням;
  • герметизація зовнішнього монтажного шва;
  • монтаж пластикових відкосів.

Важливим і необхідним завданням при монтажі різних віконних систем є надійна й довговічна герметизація монтажного шва у вузлі примикання віконного або дверного блоку до стенового прорізу. Монтажний шов у місці примикання віконної коробки до стіни повинен:

  • Бути щільним, герметичним, повітронепроникним
  • Мати стійкість до впливу атмосферної вологи
  • Мати необхідні звуко- і теплозахисні якості
  • Мати гарну опірність до впливу водяної пари, що йде в холодний період зсередини приміщення назовні.

Утеплювач необхідно захистити від впливу вологи, ультрафіолетових променів та інших кліматичних впливів, інакше згодом це приведе до руйнування піни в зазорі, і, як наслідок, до порушення герметичності прорізу.

МОНТАЖ З ВИКОРИСТАННЯМ УЩІЛЬНЮВАЛЬНИХ СТРІЧОК

Принцип ущільнення формулюється в такий спосіб: зовні – захист від кліматичних впливів, усередині – утеплювач, зсередини – пароізоляція.

1. Ізоляція зовнішнього рівня, ВУЛ – вологоізоляційна ущільнювальна стрічка.

Захист матеріалами, які захищають стик від впливу погодних факторів, але в той же час є паропроникними.
Компанія «Фабрика вікон та дверей» застосовує високоякісну гідроізоляційну стрічку.

VUL
Гідроізоляційна паропропускна стрічка із синтетичного нетканого матеріалу мембранного типу. Стрічка призначена для гідроізоляції нижнього монтажного шва прозорої конструкції (під відливом), а також будь-яких інших будівельних швів і стиків. Стрічка має дві клейові смуги з однієї або з різних сторін (тільки на замовлення). Одна смуга призначена для кріплення стрічки до прозорої конструкції, інша – для кріплення стрічки до стіни або відкосу. Широкий спектр типорозмірів стрічок дозволяє підібрати матеріал для захисту швів практично будь-якого розміру. Стрічка поставляється в рулонах. Застосування гідроізоляційних стрічок забезпечує надійний захист монтажної піни від зволоження зовні приміщення й сприяє виведенню вологи з піни назовні.

2. Ізоляція середнього рівня, ПСУЛ – попередньо стисла ущільнювальна стрічок.

Захист простору між віконним профілем і стіною за допомогою тепло- і звукоізоляційного матеріалу.
PSUL
Матеріал являє собою самоклейку пінополіуританову стрічку, просочену спеціальним неопреновим складником. Широкий спектр типорозмірів стрічкового герметика дозволяє підібрати матеріал для захисту швів практично будь-якого розміру. Існує два види стрічки: сірий і чорний. Сіра стрічка має вищі характеристики в порівнянні із чорною. Поміщена в стик або шов, стрічка самостійно розширюється, повністю заповнюючи всі нерівності й зазори, забезпечуючи надійний захист шва від всіх несприятливих кліматичних впливів.

3. Ізоляція внутрішнього рівня, ПУЛ – пароізоляційна ущільнювальна стрічка.

Із внутрішньої сторони вікна застосовуються щільні пароізоляційні матеріали. Вони ізолюють стик від проникнення в нього вологи зсередини приміщення, а також виключають вихід конденсату на відкоси, перешкоджаючи утворенню цвілі й грибка на внутрішній поверхні стику.
PUL
Пароізоляційна стрічка з основою з алюмінієвої фольги, армованою високоміцною синтетичною ниткою. Адгезіонний шар виконаний з бутилкаучукового складу й нанесений на всю площину основи. Шар покритий лайнером, що складається з паперу із двостороннім силіконовим просоченням. Не допускає проникнення теплого, вологого повітря зсередини приміщення в монтажний шов і не дозволяє волозі виходити з монтажного шва на відкіс. Застосовується разом з накривною планкою конструкції. Можливе застосування стрічки для внутрішньої пароізоляції монтажних швів під підвіконням. Застосування стрічки забезпечує надійний захист монтажної піни від зволоження з боку приміщення.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/