Ворота промислові «DoorHan» ISD 02.

Панорамні секційні ворота «DoorHan» серії ISD-02 встановлюються в отвори будівель із заскленими фасадами, а також там, де потрібно забезпечити максимальний огляд внутрішнього простору, наприклад, в автосалонах. Ворота серії ISD-02 виготовляються з панорамних панелей, які збираються з алюмінієвих профілів в рамну конструкцію з встановленими всередину склопакетами. Як скління панорамних воріт використовуються стійкі до механічних впливів матеріали – полікарбонат, ударостійкий полікарбонат та стільникове оргскло, які мають спеціальне покриття, що виключає утворення конденсату на панелі. Панорамні панелі компанії «DoorHan» випускаються відповідно до нормативно-технічною документацією та проходять обов’язковий контроль згідно з розробленою і діє на підприємстві системи управління якістю.

Для підвищення енергозберігаючих та термоізоляційних властивостей воріт, компанія «DoorHan» пропонує використовувати панелі з алюмінієвих профілів T-bridge, які оснащені термовставкою з поліаміду. Їх використання дозволяє захистити панорамні ворота від промерзання, істотно знизивши витрати на обігрів приміщення. Енергозбереження забезпечується також за рахунок застосування герметизуючих ущільнювачів, як в конструкції воріт, так і по їх периметру.

Панорамні секційні ворота серії ISD-02 мають ті ж пристрої безпеки, конструкційні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії ISD-01. Їх пружинний механізм, як і у промислових секційних воріт, витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкривання і закривання воріт. Завдяки цьому панорамні секційні ворота «DoorHan», незалежно від виду заповнення полотна мають високу міцність і розраховані на інтенсивну експлуатацію.

Панорамні секційні ворота ТМ «DoorHan» можуть бути виготовлені з різними варіантами заповнення:

  • з суцільним заповненням (скління без перемичок);

  • з частковим заповненням (скління з перемичками);

  • з комбінованим заповненням (з панорамних панелей і сендвіч-панелей).

У разі необхідності підвищити світлопропускну здатність воріт, вони виготовляються з суцільним склінням.

ПАНОРАМНЕ ПОЛОТНО.

Ідеальний варіант для перекриття проємів в автомобільних салонах та інших будівлях із заскленими фасадами.

СКЛІННЯ.

Високої міцністі, в якості заповнень використовуються стійкі до механічних впливів матеріали – оргскло або ударостійкий полікарбонат.

СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ.

Виключають утворення конденсату на склопакеті при будь-яких погодних умовах.

КОМБІНУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ.

Полотно з комбінації панорамних і сендвіч-панелей підвищує енергоефективність воріт і зменшує тепловтрати.

ВАРІАНТИ СКЛІННЯ.

Шість варіантів заповнення склопакетів дозволяють підібрати оптимальне рішення для будь-якого фасаду.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ.

Можливість використання панелей з алюмінієвих профілів T-bridge (опція) з термовставкою з поліаміду запобігає промерзання профілів.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів міжкімнатні двері - купити двері міжкімнатні вхідні двері - купити двері вхідні пластикові вікна - купити пастикові вікна гаражні ворота Львів - купити гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів - купити відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів - купити розпашні ворота Львів Межкомнатные двери Львов гаражні ворота Львів

http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів