Ворота промислові «DoorHan» ISD 02.

Панорамні секційні ворота «DoorHan» серії ISD-02 встановлюються в отвори будівель із заскленими фасадами, а також там, де потрібно забезпечити максимальний огляд внутрішнього простору, наприклад, в автосалонах. Ворота серії ISD-02 виготовляються з панорамних панелей, які збираються з алюмінієвих профілів в рамну конструкцію з встановленими всередину склопакетами. Як скління панорамних воріт використовуються стійкі до механічних впливів матеріали – полікарбонат, ударостійкий полікарбонат та стільникове оргскло, які мають спеціальне покриття, що виключає утворення конденсату на панелі. Панорамні панелі компанії «DoorHan» випускаються відповідно до нормативно-технічною документацією та проходять обов’язковий контроль згідно з розробленою і діє на підприємстві системи управління якістю.

Для підвищення енергозберігаючих та термоізоляційних властивостей воріт, компанія «DoorHan» пропонує використовувати панелі з алюмінієвих профілів T-bridge, які оснащені термовставкою з поліаміду. Їх використання дозволяє захистити панорамні ворота від промерзання, істотно знизивши витрати на обігрів приміщення. Енергозбереження забезпечується також за рахунок застосування герметизуючих ущільнювачів, як в конструкції воріт, так і по їх периметру.

Панорамні секційні ворота серії ISD-02 мають ті ж пристрої безпеки, конструкційні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії ISD-01. Їх пружинний механізм, як і у промислових секційних воріт, витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкривання і закривання воріт. Завдяки цьому панорамні секційні ворота «DoorHan», незалежно від виду заповнення полотна мають високу міцність і розраховані на інтенсивну експлуатацію.

Панорамні секційні ворота ТМ «DoorHan» можуть бути виготовлені з різними варіантами заповнення:

  • з суцільним заповненням (скління без перемичок);

  • з частковим заповненням (скління з перемичками);

  • з комбінованим заповненням (з панорамних панелей і сендвіч-панелей).

У разі необхідності підвищити світлопропускну здатність воріт, вони виготовляються з суцільним склінням.

ПАНОРАМНЕ ПОЛОТНО.

Ідеальний варіант для перекриття проємів в автомобільних салонах та інших будівлях із заскленими фасадами.

СКЛІННЯ.

Високої міцністі, в якості заповнень використовуються стійкі до механічних впливів матеріали – оргскло або ударостійкий полікарбонат.

СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ.

Виключають утворення конденсату на склопакеті при будь-яких погодних умовах.

КОМБІНУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ.

Полотно з комбінації панорамних і сендвіч-панелей підвищує енергоефективність воріт і зменшує тепловтрати.

ВАРІАНТИ СКЛІННЯ.

Шість варіантів заповнення склопакетів дозволяють підібрати оптимальне рішення для будь-якого фасаду.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ.

Можливість використання панелей з алюмінієвих профілів T-bridge (опція) з термовставкою з поліаміду запобігає промерзання профілів.

Сама актуальна ціна міжкімнатні двері Львів Опис вхідні двері Львів https://vorota.cc/dveri-vhidni тут. Ламінат Львів Ціни на міжкімнатні двері на сайті. Опис міжкімнатні двері Львів https://vorota.cc/dveri-mizhkimnatni тут. Гаражні ворота на сайті. Опис гаражні ворота Львів ціни https://vorota.cc/vorota тут. Ціни на секційні ворота на сайті. Опис секційні ворота Львів https://vorota.cc/vorota/sekciyni-vorota тут. двері Львів https://doorfloor.ua двері міжкімнатні тут двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ міжкімнатні двері двері Львів двері вхідні вхідні двері ламінат Львів гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/